2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy zestawów diagnostycznych zawierających testy do wykrywania drobnoustrojów wywołujących zakażenia przy wykorzystaniu metody RT-PCR w systemie BioFire/FilmArray 2.0- II
Beschreibung: Zad. nr 1– Zestawy diagnostyczne zawierające testy do wykrywania drobnoustrojów wywołujących zakażenia przy wykorzystaniu metody RT-PCR w systemie BioFire/FilmArray 2.0– II –5 poz. asortymentowa w rożnych ilościach
Vorherige Bekanntmachung: 678377-2025
Interne Kennung: DZP/61/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zad. nr 1 – Zestawy diagnostyczne zawierające testy do wykrywania drobnoustrojów wywołujących zakażenia przy wykorzystaniu metody RT-PCR w systemie BioFire/FilmArray 2.0 – II
Beschreibung: 5 poz. asortymentowa w rożnych ilościach
Interne Kennung: DZP/61/PN/2025-1