See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ophalen en verwerken van allerlei containerafval (Stad Landen & OCMW Landen) - heraanbesteding
Beschreibung: Ophalen en verwerken van allerlei containerafval (Stad Landen & OCMW Landen). Toelichting: Betreft een gezamenlijke opdracht voor Stad Landen en OCMW Landen met betrekking tot: - het leveren en ophalen van open afvalcontainers, - het ledigen van afvalcontainers, - de huur van open afvalcontainers, - het verwerken van allerlei containerafval (naar een erkend verwerkings- of overslagstation). Elk soort afval is opgenomen in een perceel. De kandidaat-inschrijver mag, maar is niet verplicht, zich voor alle percelen in te schrijven. De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om opdrachten te gunnen waarbij de volgende percelen worden gecombineerd ter administratieve vereenvoudiging en een efficiëntere werking Percelen 1 t.e.m. 8 Perceel 9 t.e.m. 12 Het OCMW Landen heeft op de woonzorgcampus Oleyck eigen ondergrondse afvalcontainers voor restafval, GFT, PMD en papier & karton staan. Deze containers moeten geledigd en afgevoerd worden naar een erkend afvalverwerkingsstation of overslagstation. Verder heeft de woonzorgcampus Oleyck nog een perceel voor ophaling medisch afval en een perceel voor een open container. Het aantal ledigingen opgegeven in de inventaris kunnen te allen tijde door beide entiteiten aangepast worden. Plaats van dienstverlening: Stad Landen: - stadsmagazijn, Industriezone Roosberg 12 te 3400 Landen - kinderdagverblijf Ons Zonneke/Welzijn, O. Huysecomlaan 2A te 3400 Landen OCMW Landen: - woonzorgcampus Oleyck (woonzorgcentrum + assistentiewoningen), O. Huysecomlaan 2 te 3400 Landen De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 - Technische Dienst - groenafval - ophaling op afroep Plaats van dienstverlening: diverse locaties Toelichting: Onkruid, snoeisel van beplantingen (haag snoeisel, takken, e.d.), bladeren, bloemen zonder pot, met kluit, afkomstig van kerkhoven en groenaanleg Perceel 2 - Technische Dienst - straat- en veegvuil - ophaling op afroep Plaats van dienstverlening: stadsmagazijn Toelichting: modder, zand, steentjes en klein zwerfvuil (papier, PVC, sigarettenpeuken, gras en onkruidresten) Perceel 3 - Technische Dienst - houtafval - ophaling op afroep Plaats van dienstverlening: stadsmagazijn Toelichting: Zuiver hout/massief constructiehout zoals balken, planken, kepers, fineerhout/paletten/ fruit- en groentekisten/spaanplaat/OSB/multiplex/MDF/geverfd, gelakt of gevernist hout Perceel 4 - Technische Dienst - grond en stenen - ophaling op afroep Plaats van dienstverlening: stadsmagazijn Toelichting: Zuivere grond gemengd met stenen Perceel 5 - Technische Dienst - restafval - ophaling op afroep Plaats van dienstverlening: stadsmagazijn Toelichting: PVC, resten, behandeld hout, meubelresten (inclusief nagels en schroeven), plastikresten, piepschuim, gyproc, isolatiemateriaal, ... sluikstort en zwerfvuil Perceel 6 - Technische Dienst - banden - ophaling op afroep Plaats van dienstverlening: stadsmagazijn Toelichting: Banden van wagens, vrachtwagens en tractors Perceel 7 - Technische Dienst - zuivere grond - ophaling op afroep Plaats van dienstverlening: stadsmagazijn Toelichting: Enkel zuivere grond Perceel 8 - Technische Dienst - zuiver maaisel - op afroep Plaats van dienstverlening: diverse locaties- Toelichting: Zuiver maaisel Perceel 9 - KDV/Welzijn Plaats van dienstverlening: O. Huysecomlaan 2A te 3400 Landen Toelichting: restafval, papier & karton, PMD, Swill Perceel 10 - Woonzorgcampus Oleyck Plaats van dienstverlening: Oscar Huysecomlaan 2 te 3400 Landen Toelichting: Plastiek, metaal, drankkartons Perceel 11 - Woonzorgcampus Oleyck (woonzorgcentrum) - medisch afval Plaats van dienstverlening: O. Huysecomlaan 2 te 3400 Landen Toelichting: 1 ziekenhuisdoos van 50 liter met 6 naaldencontainers van 4 liter Perceel 12 - Woonzorgcampus Oleyck - open container 12 m³ - groenafval - lediging op afroep Plaats van dienstverlening: O. Huysecomlaan 2 te 3400 Landen Onkruid, snoeisel van beplantingen (haag snoeisel, takken, e.d.), bladeren, bloemen zonder pot, met kluit en groenaanleg
Interne Kennung: PPP00W-705/5040/IO/OO/HM/705/Containers2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - TU&LO - groenafval - ophaling op afroep
Beschreibung: Onkruid, snoeisel van beplantingen (haag snoeisel, takken, e.d.), bladeren, bloemen zonder pot, met kluit, afkomstig van kerkhoven en groenaanleg
Interne Kennung: IO/OO/HM/705/Containers2 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - TU&LO - straat- en veegvuil - ophaling op afroep
Beschreibung: modder, zand, steentjes en klein zwerfvuil (papier, PVC, sigarettenpeuken, gras en onkruidresten)
Interne Kennung: IO/OO/HM/705/Containers2 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - TU&LO - houtafval - ophaling op afroep
Beschreibung: Zuiver hout/massief constructiehout zoals balken, planken, kepers, fineerhout/paletten/fruit- en groentekisten/spaanplaat/OSB/multiplex/MDF/geverfd, gelakt of gevernist hout
Interne Kennung: IO/OO/HM/705/Containers2 3_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 -TU&LO - grond en stenen - ophaling op afroep
Beschreibung: Zuivere grond gemengd met stenen
Interne Kennung: IO/OO/HM/705/Containers2 4_4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 - TU&LO - restafval - ophaling op afroep
Beschreibung: PVC, resten, behandeld hout, meubelresten (inclusief nagels en schroeven), plastikresten, piepschuim, gyproc, isolatiemateriaal, ... sluikstort en zwerfvuil
Interne Kennung: IO/OO/HM/705/Containers2 5_5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6 - TU&LO - banden - ophaling op afroep
Beschreibung: Banden van wagens, vrachtwagens en tractors
Interne Kennung: IO/OO/HM/705/Containers2 6_6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7 - TU&LO - zuivere grond - ophaling op afroep
Beschreibung: Enkel zuivere grond
Interne Kennung: IO/OO/HM/705/Containers2 7_7
Los: LOT-0008
Titel: Perceel 8 - TU&LO - zuiver maaisel - op afroep
Beschreibung: Zuiver maaisel (Natuurpunt)
Interne Kennung: IO/OO/HM/705/Containers2 8_8
Los: LOT-0009
Titel: Perceel 9 - KDV/Welzijn - 2 rolcontainers 1100 liter- restafval - wekelijkse ophaling
Beschreibung: restafval, papier & karton, PMD, Swill
Interne Kennung: IO/OO/HM/705/Containers2 9_9
Los: LOT-0010
Titel: Perceel 10 - Woonzorgcampus Oleyck
Beschreibung: Plastiek, metaal, drankkartons
Interne Kennung: IO/OO/HM/705/Containers2 10_10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90920000 Hygienedienste für Gebäude und Anlagen
Los: LOT-0011
Titel: Perceel 11 - Woonzorgcampus Oleyck (woonzorgcentrum) - medisch afval
Beschreibung: 1 ziekenhuisdoos van 50 liter met 6 naaldencontainers van 4 liter
Interne Kennung: IO/OO/HM/705/Containers2 11_11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
Los: LOT-0012
Titel: Woonzorgcampus Oleyck - open container 12 m³ - groenafval - lediging op afroep
Beschreibung: Onkruid, snoeisel van beplantingen (haag snoeisel, takken, e.d.), bladeren, bloemen zonder pot, met kluit en groenaanleg
Interne Kennung: IO/OO/HM/705/Containers2 12_12