101615-2026 - Ergebnis
Polen – Haustierfutter – Dostawa karmy suchej, mokrej i weterynaryjnej dla zwierząt ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Promyk” w 2026 roku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa karmy suchej, mokrej i weterynaryjnej dla zwierząt ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Promyk” w 2026 roku
BeschreibungDostawa karmy suchej, mokrej i weterynaryjnej dla zwierząt ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Promyk” w 2026 roku. przedmiot został podzielony na 3 części: część nr 1 - dostawa suchej karmy oraz konserw mięsnych weterynaryjnych dla zwierząt ze Schroniska Promyk w Gdańsku część nr 2 - dostawa suchej karmy bytowej i konserw mięsnych bytowych dla zwierząt ze Schroniska Promyk w Gdańsku część nr 3 – dostawa karmy suchej dla kotów wolnożyjących w programie miejskim zapobiegania bezdomności zwierząt
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15713000 Haustierfutter
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa suchej karmy oraz konserw mięsnych weterynaryjnych dla zwierząt ze Schroniska Promyk w Gdańsku
BeschreibungDostawa suchej karmy oraz konserw mięsnych weterynaryjnych dla zwierząt ze Schroniska Promyk w Gdańsku (szczegółowy opis w załączniku do rozdziału 4 SWZ)
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień ani opcji
LosLOT-0002
Titeldostawa suchej karmy bytowej i konserw mięsnych bytowych dla zwierząt ze Schroniska Promyk w Gdańsku
Beschreibungdostawa suchej karmy bytowej i konserw mięsnych bytowych dla zwierząt ze Schroniska Promyk w Gdańsku (szczegółowy opis w załączniku do rozdziału 4 SWZ)
LosLOT-0003
Titeldostawa karmy suchej dla kotów wolno żyjących w programie miejskim zapobiegania bezdomności zwierząt
Beschreibungdostawa karmy suchej dla kotów wolno żyjących w programie miejskim zapobiegania bezdomności zwierząt (szczegółowy opis w załączniku do rozdziału 4 SWZ)
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowienia ani opcji