See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Competentieversterkende Finaliteitsopleidingen
Beschreibung: Opleidingen voor Carosseriehersteller (Vlaams Brabant), Productieoperator machineregelaar kunststoffen (West-Vlaanderen en Limburg) en Onderhoudsmedewerker gebouwen (Brussels gewest)
Interne Kennung: 2025_50236_CVFO_editie_15
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025_50236_CVFO_editie_15 - 1_OHM_BRU
Beschreibung: Onderhoudsmedewerker Gebouwen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025_50236_CVFO_editie_15 - 2_CARRO_VLB
Beschreibung: Carrosseriehersteller
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2025_50236_CVFO_editie_15 - 3_PMK_WVL
Beschreibung: Productieoperator Machineregelaar Kunststoffen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2025_50236_CVFO_editie_15 - 4_PMK_LIM
Interne Kennung: 4