See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia dla oddziałów szpitalnych SP ZOZ w Sokółce
Beschreibung: 1. Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia dla oddziałów szpitalnych SP ZOZ w Sokółce. 2. Zamówienie realizowane jest w ramach powierzonego Zamawiającemu - Nad Biebrzą Sp. z o.o., z siedzibą w Sokółce, przy ul. Torowej 12, przez Związek Powiatowo-Gminny „NAD BIEBRZĄ” z siedzibą w Sokółce przy ul. Piłsudskiego 8, części zadania pn.: „Modernizacja infrastruktury społecznej w Powiecie Sokólskim”. „Część 3 zamówienia: Przebudowa, rozbudowa i doposażenie SP ZOZ w Sokółce”. 3. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia dla oddziałów szpitalnych SP ZOZ w Sokółce” z podziałem na 24 części zgodnie z ich przeznaczeniem i funkcjonalnością: 1) CZĘŚĆ – 1 Wieża artroskopowa 4K z instalacją i uruchomieniem. 2) CZĘŚĆ – 2 Pozycjoner barku. 3) CZĘŚĆ – 3 Stabilizatory zewnętrzne. 4) CZĘŚĆ – 4 Pozycjoner biodra. 5) CZĘŚĆ – 5 Pozycjoner chirurgiczny. 6) CZĘŚĆ – 6 Diatermia krótkofalowa. 7) CZĘŚĆ – 7 Aparat do laseroterapii. 8) CZĘŚĆ – 8 Przyrządy do fizykoterapii. 9) CZĘŚĆ – 9 Piłki rehabilitacyjne. 10) CZĘŚĆ – 10 Podwieszki do UGULA. 11) CZĘŚĆ – 11 Mata do ćwiczeń. 12) CZĘŚĆ – 12 Krzesło do masażu. 13) CZĘŚĆ – 13 Meble biurowe. 14) CZĘŚĆ – 14 Lustro korekcyjne. 15) CZĘŚĆ – 15 Urządzenia treningowe. 16) CZĘŚĆ – 16 Rower rehabilitacyjny. 17) CZĘŚĆ – 17 Szyna do ćwiczeń. 18) CZĘŚĆ – 18 Stół do masażu. 19) CZĘŚĆ – 19 Leżanka do fizykoterapii. 20) CZĘŚĆ – 20 Sprzęty do ćwiczeń. 21) CZĘŚĆ – 21 Tablica do ćwiczeń. 22) CZĘŚĆ – 22 Lampa solux. 23) CZĘŚĆ – 23 Draco do ćwiczeń układu skokowego. 24) CZĘŚĆ – 24 Cykloergometr. 4. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Vorherige Bekanntmachung: 588846-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33161000 Elektrochirurgieanlage, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 37441700 Gymnastikbälle, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 37421000 Turnmatten, 39130000 Büromöbel, 38622000 Spiegel, 37441900 Crosstrainer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Wieża artroskopowa 4K z instalacją i uruchomieniem
Beschreibung: 1. Wieża artroskopowa 4K z instalacją i uruchomieniem. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 1 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 1część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0002
Titel: 2. Pozycjoner barku
Beschreibung: 1. Pozycjoner barku. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 2 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 2część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Los: LOT-0003
Titel: 3. Stabilizatory zewnętrzne
Beschreibung: 1. Stabilizatory zewnętrzne. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 3 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 3część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Los: LOT-0004
Titel: 4. Pozycjoner biodra
Beschreibung: 1. Pozycjoner biodra. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 4 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 4część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Los: LOT-0005
Titel: 5. Pozycjoner chirurgiczny
Beschreibung: 1. Pozycjoner chirurgiczny. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 5 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 5część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Los: LOT-0006
Titel: 6. Diatermia krótkofalowa
Beschreibung: 1. Diatermia krótkofalowa. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 6 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 6część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Haupteinstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage
Los: LOT-0007
Titel: 7. Aparat do laseroterapii
Beschreibung: 1. Aparat do laseroterapii. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 7 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 7część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Haupteinstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Los: LOT-0008
Titel: 8. Przyrządy do fizykoterapii
Beschreibung: 1. Przyrządy do fizykoterapii. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 8 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 8część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Los: LOT-0009
Titel: 9. Piłki rehabilitacyjne
Beschreibung: 1. Piłki rehabilitacyjne. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 9 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 9część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Haupteinstufung (cpv): 37441700 Gymnastikbälle
Los: LOT-0010
Titel: 10. Podwieszki do UGULA
Beschreibung: 1. Podwieszki do UGULA. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 10 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 10część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Los: LOT-0011
Titel: 11. Mata do ćwiczeń
Beschreibung: 1. Mata do ćwiczeń. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 11 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 11część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Haupteinstufung (cpv): 37421000 Turnmatten
Los: LOT-0012
Titel: 12. Krzesło do masażu
Beschreibung: 1. Krzesło do masażu. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 12 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 12część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Los: LOT-0013
Titel: 13. Meble biurowe
Beschreibung: 1. Meble biurowe. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 13 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 13część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Los: LOT-0014
Titel: 14. Lustro korekcyjne
Beschreibung: 1. Lustro korekcyjne. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 14 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 14część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Haupteinstufung (cpv): 38622000 Spiegel
Los: LOT-0015
Titel: 15. Urządzenia treningowe
Beschreibung: 1. Urządzenia treningowe. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 15 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 15część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Haupteinstufung (cpv): 37441900 Crosstrainer
Los: LOT-0016
Titel: 16. Rower rehabilitacyjny
Beschreibung: 1. Rower rehabilitacyjny. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 16 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 16część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Los: LOT-0017
Titel: 17. Szyna do ćwiczeń
Beschreibung: 1. Szyna do ćwiczeń. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 17 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 17część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Los: LOT-0018
Titel: 18. Stół do masażu
Beschreibung: 1. Stół do masażu. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 18 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 18część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Los: LOT-0019
Titel: 19. Leżanka do fizykoterapii
Beschreibung: 1. Leżanka do fizykoterapii. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 19 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 19część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Los: LOT-0020
Titel: 20. Sprzęty do ćwiczeń
Beschreibung: 1. Sprzęty do ćwiczeń. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 20 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 20część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Los: LOT-0021
Titel: 21. Tablica do ćwiczeń
Beschreibung: 1. Tablica do ćwiczeń. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 21 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 21część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Los: LOT-0022
Titel: 22. Lampa solux
Beschreibung: 1. Lampa solux. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 22 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 22część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Los: LOT-0023
Titel: 23. Draco do ćwiczeń układu skokowego
Beschreibung: 1. Draco do ćwiczeń układu skokowego. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 23 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 23część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024
Los: LOT-0024
Titel: 24. Cykloergometr
Beschreibung: 1. Cykloergometr. 2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia dotyczący Części 24 jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: 24część.NB.DZ-DK.Db.263.13.2024