101654-2025 - Ergebnis
Tschechien – Landwirtschaftsmaschinen – Zapravení kompostu ZDV Fryšták - opakované
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZapravení kompostu ZDV Fryšták - opakované
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pořízení techniky pro koncové zapravování kompostu vyprodukovaného v zařízeních na zpracování bioodpadů na ZPF. Konkrétně je předmětem veřejné zakázky pořízení zapravovače kompostu – kombinovaného podmítače a rozmetadla. Předmět veřejné zakázky musí být dodán nový, nepoužitý a plně funkční. Součástí předmětu veřejné zakázky je i vyzkoušení a uvedení do provozu včetně zaškolení obsluhy a doprava na místo určení.
Interne KennungVZ - Zapravení kompostu ZDV Fryšták - opakované
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
LosLOT-0001