See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi całodobowej ochrony osób i mienia Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
Beschreibung: Świadczenie usługi całodobowej ochrony osób i mienia Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu - zamówienie z wolnej ręki. Okres realizacji zamówienia: 29.12.2024 - 29.03.2025, z możliwością wypowiedzenia umowy przez Zamawiającego w przypadku rozstrzygnięcia i zawarcia umowy w postępowaniu nr AZ.262.2962.2024 prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie usługi całodobowej ochrony osób i mienia Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu - zamówienie z wolnej ręki. Okres realizacji zamówienia: 29.12.2024 r. - 29.03.2024 r.), z możliwością wypowiedzenia umowy przez Zamawiającego (z zachowaniem 3-dniowego okresu wypowiedzenia) w przypadku rozstrzygnięcia i zawarcia umowy w postępowaniu nr AZ.262.2962.2024 prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego.
Interne Kennung: AZ.262.4583.2024