2. Verfahren
Verfahren
Titel: De levering en groot onderhoud van aanhangwagens voor SWB Midden Twente
Beschreibung: Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor de levering en het onderhoud van aanhangwagens ten behoeve van SWB Midden Twente De maximale waarde van de raamovereenkomst betreft €600.000 (150% van €400.000).
Interne Kennung: 8658/AB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34200000 Fahrzeugkarosserien, Anhänger oder Sattelanhänger
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Aanbestedende dienst wenst middels deze aanbesteding één partij te contracteren voor de levering en het groot onderhoud van aanhangwagens voor SWB Midden Twente
Interne Kennung: 1