See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 332/PN/2025 Dostawa sprzętu medycznego dla UCK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4a i 4b do SWZ, zwanym dalej „sprzętem”, wraz z instalacją oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego. 2. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje następujące części: Część 1 – Monitor bólu (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4a do SWZ; Część 2 – Elektrostymulator (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4b do SWZ; 3. Wymieniony wyżej sprzęt musi spełniać parametry graniczne określone odpowiednio w Załącznikach numer 4a i 4b do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z parametrów granicznych określonych odpowiednio w Załącznikach numer 4a i 4b do SWZ spowoduje odrzucenie oferty. 4. Przedmiot postępowania realizowany jest w ramach dotacji celowej Ministerstwa Zdrowia na realizację w 2025 r. zadania: „zakup sprzętu i aparatury” w ramach Narodowego Programu Transplantacyjnego poprzez zakup sprzętu i aparatury dla oddziałów anestezjologii i intensywnej terapii z największą aktywnością donacyjną w 2024 r.
Vorherige Bekanntmachung: 758055-2025
Interne Kennung: 332/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, wyznaczając termin składania ofert, skorzystał z dyspozycji art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP. Postępowanie przetargowe jest dofinansowane ze środków Ministerstwa Zdrowia. Zgodnie z harmonogramem realizacji dofinansowania rozliczenie zakupów z Ministerstwem Zdrowia powinno nastąpić do dnia 10.12.2025 r. W przypadku nie zastosowania procedury przyśpieszonej nie będzie możliwa realizacja umowy w terminie pozwalającym na rozliczenie dotacji.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Monitor bólu (1 sztuka)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4a do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Elektrostymulator (1 sztuka)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4b do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 33158210 Stimulatoren