2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników i materiałów kontrolnych do analizatora do oznaczania WBC w preparatach ubogoleukocytarnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników i materiałów kontrolnych kompatybilnych z analizatorem do oznaczania WBC w preparatach ubogoleukocytarnych (producent: NanoEnTek Inc., nazwa katalogowa: Adam r-WBC2), będącym na wyposażeniu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 2 i 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 734206-2025
Interne Kennung: ZP.260.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników i materiałów kontrolnych kompatybilnych z analizatorem do oznaczania WBC w preparatach ubogoleukocytarnych (producent: NanoEnTek Inc., nazwa katalogowa: Adam r-WBC2), będącym na wyposażeniu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 2 i 9 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj.:1) zakupu większej ilości odczynników i materiałów kontrolnych wyspecyfikowanych w opisie przedmiotu zamówienia w zakresie 30% wartości zamówienia podstawowego, w zależności od zapotrzebowania wynikającego z trudnych do przewidzenia okoliczności;2) obniżenia wielkości odczynników i materiałów kontrolnych wyspecyfikowanych w opisie przedmiotu zamówienia w przypadku rzeczywistego mniejszego zużycia asortymentu (możliwość rezygnacji z części asortymentu objętego zamówieniem podstawowym) z zastrzeżeniem, że rezygnacja z asortymentu nie przekroczy 30% wartości zamówienia podstawowego. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji określa załącznik nr 7.