101783-2025 - Ergebnis
Niederlande – Reinigung von Schulen – NU Fedra - Schoonmaakdiensten, locatie De Wilgeroos
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Fedra - Schoonmaakdiensten, locatie De Wilgeroos
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van Stichting Fedra , Locatie: De Wilgeroos. Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het T7168 DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Vorherige Bekanntmachung: 470676-2023
Interne Kennung: T115961
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000