10184-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – Dynamický nákupní systém na stavební práce pro účely budování dobíjecích stanic
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na stavební práce pro účely budování dobíjecích stanic
BeschreibungPředmětem zakázek zadávaných v DNS bude provedení veškerých stavebních a elektroinstalačních prací (včetně výkopových prací a pokládky kabeláže) a s nimi souvisejících dodávek kabelových souborů a technologií (s výjimkou pořízení samotné technologie dobíjecích stanic) a služeb nezbytných k umožnění instalace dobíjecí stanice a její napojení ze sítě, případně i vybudování parkovacích stání a kompletní infrastruktury potřebné k realizaci a provozování dobíjecí stanice, to vše v souladu s projektovou dokumentací. Bližší specifikace v ZD.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDynamický nákupní systém na stavební práce pro účely budování dobíjecích stanic - Výzva č. 9
Interne KennungN009