2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Maintenance & Support dla posiadanych przez Zamawiającego licencji Systemu DocuWare na potrzeby realizacji projektu pn.: „Digitalizacja i udostępnianie cyfrowych zasobów Polskiego Wydawnictwa Muzycznego oraz Związku Kompozytorów Polskich” współfinansowanego środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa prawa do korzystania z Maintenance & Support dla posiadanych przez Zamawiającego licencji Systemu DocuWare.
Interne Kennung: ZZP.261.01.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Maintenance & Support dla posiadanych przez Zamawiającego licencji Systemu DocuWare na potrzeby realizacji projektu pn.: „Digitalizacja i udostępnianie cyfrowych zasobów Polskiego Wydawnictwa Muzycznego oraz Związku Kompozytorów Polskich” współfinansowanego środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa prawa do korzystania z Maintenance & Support dla posiadanych przez Zamawiającego licencji Systemu DocuWare