101867-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Usługa sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach budynków Urzędu Miasta w Gorzowie Wielkopolskim
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach budynków Urzędu Miasta w Gorzowie Wielkopolskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania i utrzymania czystości w budynkach Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego mieszczących się w następujących lokalizacjach: 1. ul. Sikorskiego 4 w Gorzowie Wielkopolskim, 2. ul. Sikorskiego 5 w Gorzowie Wielkopolskim 3. ul. Hawelańska 5 w Gorzowie Wielkopolskim (część obiektu), 4. ul. Myśliborska 34 w Gorzowie Wielkopolskim, 5. ul. Kazimierza Wielkiego 1 w Gorzowie Wielkopolskim, 6. ul. Łokietka 22 w Gorzowie Wielkopolskim, 7. ul. Teatralna 26 w Gorzowie Wielkopolskim (część obiektu), 8. ul. Jagiellończyka 10 w Gorzowie Wielkopolskim (część obiektu), 9. ul. Wawrzyniaka 4 w Gorzowie Wielkopolskim, 10. ul. Wełniany Rynek 18 w Gorzowie Wielkopolskim (część obiektu). Zakres zamówienia określony został Części II SWZ Opisie przedmiotu umowy i załącznikach oraz Części III Projekcie umowy. Ogółem powierzchnia do sprzątania: 10 282,39 m2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji.