See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka z podziałem na 5 części zamówienia
Beschreibung: I część zamówienia: część A – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka, obręby: 1) Machnacz – 124 działki na ogólną powierzchnię 36 ha, 33 budynki; 2) Ponure - 342 działki na ogólną powierzchnię 6201 ha, 57 budynków; 3) Ruda Rzeczka – 318 działek na ogólną powierzchnię 220 ha, 222 budynki; 4) Złota Wieś – 213 działek na ogólną powierzchnię 90 ha, 129 budynków; II część zamówienia: część B – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka, obręby: 1) Czarna Wieś Kościelna – 673 działki na ogólną powierzchnię 495 ha, 851 budynków; 2) Klimki – 259 działek na ogólną powierzchnię 124 ha, 230 budynków; 3) Ogóły – 81 działek na ogólną powierzchnię 47 ha, 63 budynki; 4) Ratowiec – 125 działek na ogólną powierzchnię 86 ha, 77 budynków; 5) Rudnia – 162 działki na ogólną powierzchnię 38 ha, 189 budynków; 6) Wólka Ratowiecka – 517 działek na ogólną powierzchnię 232 ha, 228 budynków; III część zamówienia: część C – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka, obręby: 1) Karczmisko – 219 działek na ogólną powierzchnię 127 ha, 253 budynki; 2) Kosmaty Borek – 203 działki na ogólną powierzchnię 105 ha, 199 budynków; 3) Lacka Buda – 202 działki na ogólną powierzchnię 3752 ha, 45 budynków; 4) Oleszkowo – 281 działek na ogólną powierzchnię 278 ha, 324 budynki; IV część zamówienia: część D – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka, obręby: 1) Brzozówka Koronna – 125 działek na ogólną powierzchnię 190 ha, 102 budynki; 2) Brzozówka Ziemiańska – 191 działek na ogólną powierzchnię 368 ha, 179 budynków; 3) Łapczyn – 227 działek na ogólną powierzchnię 232 ha, 202 budynki; 4) Zamczysk – 148 działek na ogólną powierzchnię 161 ha, 104 budynki; V część zamówienia: część E – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka, obręby: 1) Chmielnik – 431 działek na ogólną powierzchnię 5102 ha, 125 budynków; 2) Jezierzysk – 145 działek na ogólną powierzchnię 395 ha, 206 budynków; 3) Niemczyn – 303 działki na ogólną powierzchnię 417 ha, 235 budynków; 4) Zdroje – 252 działki na ogólną powierzchnię 514 ha, 263 budynki. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ- Warunki techniczne).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I część zamówienia: modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka, obręby Machnacz, Ponure, Ruda Rzeczka, Złota Wieś
Beschreibung: 1. I część zamówienia: modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka, obręby: 1) Machnacz – 124 działki na ogólną powierzchnię 36 ha, 33 budynki; 2) Ponure - 342 działki na ogólną powierzchnię 6201 ha, 57 budynków; 3) Ruda Rzeczka – 318 działek na ogólną powierzchnię 220 ha, 222 budynki; 4) Złota Wieś – 213 działek na ogólną powierzchnię 90 ha, 129 budynków; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ- Warunki techniczne).
Interne Kennung: Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka - I część zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: II część zamówienia: modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka, obręby: Czarna Wieś Kościelna, Klimki, Ogóły, Ratowiec, Rudnia, Wólka Ratowiecka
Beschreibung: 1. II część zamówienia: Część B – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka, obręby: 1) Czarna Wieś Kościelna – 673 działki na ogólną powierzchnię 495 ha, 851 budynków; 2) Klimki – 259 działek na ogólną powierzchnię 124 ha, 230 budynków; 3) Ogóły – 81 działek na ogólną powierzchnię 47 ha, 63 budynki; 4) Ratowiec – 125 działek na ogólną powierzchnię 86 ha, 77 budynków; 5) Rudnia – 162 działki na ogólną powierzchnię 38 ha, 189 budynków; 6) Wólka Ratowiecka – 517 działek na ogólną powierzchnię 232 ha, 228 budynków; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ- Warunki techniczne).
Interne Kennung: Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka - II część zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: III część zamówienia: modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka, obręb: Karczmisko, Kosmaty Borek, Lacka Buda, Oleszkowo
Beschreibung: 1. III część zamówienia: modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka, obręb: 1) Karczmisko – 219 działek na ogólną powierzchnię 127 ha, 253 budynki; 2) Kosmaty Borek – 203 działki na ogólną powierzchnię 105 ha,199 budynków; 3) Lacka Buda – 202 działki na ogólną powierzchnię 3752 ha, 45 budynków; 4) Oleszkowo – 281 działek na ogólną powierzchnię 278 ha, 324 budynki; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ- Warunki techniczne).
Interne Kennung: Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka - III część zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: IV część zamówienia: – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka, obręby: Brzozówka Koronna, Brzozówka Ziemiańska, Łapczyn, Zamczysk
Beschreibung: 1. IV część zamówienia: – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka, obręby: 1) Brzozówka Koronna – 125 działek na ogólną powierzchnię 190 ha, 102 budynki; 2) Brzozówka Ziemiańska – 191 działek na ogólną powierzchnię 368 ha, 179 budynków; 3) Łapczyn – 227 działek na ogólną powierzchnię 232 ha, 202 budynki; 4) Zamczysk – 148 działek na ogólną powierzchnię 161 ha, 104 budynki; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ- Warunki techniczne).
Interne Kennung: Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka - IV część zamówienia
Los: LOT-0005
Titel: V część zamówienia: – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka, obręby: Chmielnik, Jazierzysk, Niemczyn, Zdroje
Beschreibung: 1.V część zamówienia: – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka, obręby: 1) Chmielnik – 431 działek na ogólną powierzchnię 5102 ha, 125 budynków; 2) Jezierzysk – 145 działek na ogólną powierzchnię 395 ha, 206 budynków; 3) Niemczyn – 303 działki na ogólną powierzchnię 417 ha, 235 budynków; 4) Zdroje – 252 działki na ogólną powierzchnię 514 ha, 263 budynki. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ- Warunki techniczne).
Interne Kennung: Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka - V część zamówienia