2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud Harelbeke 2024 - 2027
Beschreibung: Deze overheidsopdracht heeft als doel om één onderneming aan te stellen die instaat voor het groenonderhoud van verschillende groenzones op het ganse grondgebied van stad Harelbeke volgens het kaartmateriaal in bijlage. Te onderhouden groenzones (zie kaartmateriaal in bijlage) : Hulste - Nachtegalenlaan, Zwaluwenlaan, Chrysantenlaan, Kwademeerslaan, Begonialaan, Tulpenlaan, Ter Elstweg, A. De Taeyelaan, Seringenlaan, Beukenlaan, omgeving school, sportsite, Tieltsestraat, Begraafplaats, Kerkhofstraat, CC Rijstpekker, Kasteelstraat, Vlietestraat, Vlietehof (4x), Hulstedorp (6x), Kerkstraat, Kapelstraat, Guido Gezellelaan, Beiaardlaan, Distelbosstraat, Brugsestraat, Bavikhove - Sportsite Bavikhove, Koeksken, Begraafplaatsen, Tuinwijk Overleie - Bloemenwijk, Ter Perre, Stedestraat, Centrum - Omgeving ’t Sas, Kortrijksestraat (middenparking) (6x), Ter Abdijhoeve (4x), Kortrijksesteenweg (2x), Spoorwegmuur, Begraafplaats Oud en Nieuw ‘t Ooste - Overacker, Maagdenput, Damweg, Ooststraat, Kapittelstraat en Graaf Boudewijn I-straat Arendswijk - Bistierland (maaien + 4x), Herpelstraat, Broekplein, Arendsstraat, Beeklaan, Koning Leopold III-plein, Zuidstraat, Speelplein Amerikalaan Eiland - Goudwinde – Goudberg (maaien + 4x), CC ’t Spoor, P. Dedonckerstraat en Judoplein Veldstraat, Vlamingenstraat Zandberg - Jan Breydelstraat, Elfde Julistraat, Vlaanderenlaan, Hippodroomstraat en Julius Sabbestraat, Tuinbouwstraat, Vlaanderenlaan, Harlemboislaan, Venetiëlaan Collegewijk - Magnoliastraat (4x), Tulpenboomstraat (4x), Dennenlaan, Dennenhof, Sportsite De Mol, Kollegelaan, Eikenstraat (2x) Stasegem - Boekweitstraat, Masteluinstraat, Roggestraat, Tarwestraat, Gerststraat, Speltstraat, Nobelstraat (3x), Reinaertstraat (3x), Hermelijnstraat (speelplein)(3x), Cantecleerstraat (3x), Isengrijstraat, Tibeertstraat, Stasegemdorp, Ommegangstraat, Klein Katrol, Begraafplaats, Hermitage, Kruiske, Hallestraat, Stijn Streuvelsstraat, Boskant, Marbra-Lys, Keizersstraat (2x), Keizershoek, Zwevegemsestraat, Beneluxlaan, Generaal Deprezstraat Diverse voetwegen (ganse grondgebied) (3x) Diverse hagen (ganse grondgebied) (2x) Opruimen maaisel extensieve grasvelden (ganse grondgebied) Op verzoek van de inschrijver kan de shapefile (=gislaag) van alle te onderhouden groenzones bekomen worden. De cijfers bij onderstaande werkzaamheden worden gebruikt in het kaartmateriaal om aan te duiden welke werkzaamheden gevraagd worden per zone. Diverse werkzaamheden (zie verder in technische bepalingen) : 1. Bosmaaien; Beheersen van de kruidachtige vegetatie (onkruidgroei) tussen en langs de heester- en haagbeplantingen door middel van (bos)maaien. Randen van grasvelden bosmaaien. 2. Selectief wieden van beplantingen; Boomspiegels, boomroosters of vakbeplantingen. 3. Maaien van graslanden en grasmatten; 4. Scheren van de hagen en haagmassieven; 5. Maaien van extensieve graslanden (1 à 2x/jaar); 6. Opruimen maaisel van extensieve graslanden (1 à 2x/jaar); 7. Afknippen of maaien vaste planten in het voorjaar; 8. Bladeren verzamelen in het najaar; 9. Diverse snoeiwerken bij heesters (zie ook 14.6 en 14.7); 10. Mechanisch en/of thermisch behandelen van verharding of halfverharding; 11. Voetweg maaien (3x/jaar) De frequentie hangt af van de locatie en de omstandigheden. Als richtlijn zal dit neerkomen op 5 à 7 klassieke onderhoudsbeurten per locatie. Bij elke onderhoudsbeurt wordt het zwerfvuil meegenomen. Het scheren van hagen, haagmassieven of boomspiegels zal 2x/jaar plaatsvinden. Het maaien van voetwegen gebeurt 3x/jaar. Extensief grasland maaien en/of opruimen gebeurt 1 à 2x/jaar. Dit wordt verder specifiek bepaald. Uitvoering van de werken De verplaatsingen naar en van de werkplaats zijn verwerkt in de opgegeven kostprijs per uur. De werkuren dienen zorgvuldig genoteerd en bijgehouden worden. De verwerking van snoei- en maaiafval, zwerfvuil,… is in de prijs inbegrepen.
Interne Kennung: PPP00J-7631/4003/FCO-23.37
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Groenonderhoud Harelbeke 2024 - 2027
Interne Kennung: FCO-23.37