See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technologie na výrobu prefabrikátů I
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je výběr dodavatele pro dodávku technologie pro výrobu prefabrikátů v rozsahu technické specifikace. Jde o dodávku odformovacího robota, forem kostky a forem linka.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část A - Odformovací robot
Beschreibung: Předmětem části A veřejné zakázky je dodávka odformovacího robota dle technické specifikace.
Interne Kennung: A
Los: LOT-0002
Titel: Část B - Formy kostky
Beschreibung: Předmětem části B veřejné zakázky je dodávka forem kostky dle technické specifikace.
Interne Kennung: B
Los: LOT-0003
Titel: Část C - Formy linka
Beschreibung: Předmětem části C veřejné zakázky je dodávka forem linka dle technické specifikace.
Interne Kennung: C