See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren van bedrijfswagens
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van een elektrisch aangedreven gesloten bestelwagen en bestelwagens met openlaadbak Het leveren van 1 elektrisch aangedreven gesloten bestelwagen en 2 bestelwagens met openlaadbak
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Elektrisch aangedreven gesloten bestelwagen Het leveren van 1 elektrisch aangedreven gesloten bestelwagen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Met optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van eenmaal maximaal één jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Bestelwagen met openlaadbak Het leveren van 2 bestelwagens met openlaadbak
Interne Kennung: 2