102074-2025 - Ergebnis
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Świadczenie usług serwisowania aparatury medycznej dla Uniwersyteckiego Centrum Pediatrii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług serwisowania aparatury medycznej dla Uniwersyteckiego Centrum Pediatrii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usług serwisowania aparatury medycznej. Zamawiający podzielił zamówienie na poszczególne części (Pakiety: Nr 1 – Nr 201) i dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne dowolna liczbę pakietów. 1.1.Szczegółowy opis określa Załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Wykonawca przystępując do postępowania wypełnia wszystkie pozycje w Załączniku nr 2 do SWZ i podaje kwotę ostateczną za cały przedmiot zamówienia – pakiet. Brak wyceny na daną pozycję pakietu spowoduje odrzucenie oferty. 1.2.Wykonawca w ramach wykonywania usługi zobowiązuje się w szczególności do serwisowania urządzeń medycznych, zgodnie z zaleceniami producenta i obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności z normą PN – EN 60601-1 lub PN – EN 62353 lub równoważnymi. 1.3.pod pojęciem świadczenia usług serwisowania urządzeń medycznych rozumie się przeglądy techniczne, naprawy i kontrole bezpieczeństwa, których zakres określają zalecenia producenta danego urządzenia, mające na celu utrzymanie urządzeń w pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej, z potwierdzeniem wykonania tych czynności, wpisem do paszportu technicznego oraz wystawieniem raportu/protokołu serwisowego. 1.4. Urządzenia podlegająca przeglądom podzielono na trzy kategorie: 1.4.1. kategoria „A” 1.4.2. kategoria „BR” 1.4.3.kategoria „B” 1.5. Opis przedmiotu zamówienia stanowi wstępny harmonogram wykonywania przeglądów, który zostanie zaktualizowany w ciągu 14 dni po zawarciu umowy. 2. Oznaczenie wg Wspólnego Słownika Zamówień: 50000000-5 Usługi naprawcze i konserwacyjne
Interne KennungZP/80/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Titelpakiet 192 świadczenie usług serwisowania aparatury medycznej
BeschreibungŚwiadczenie usług serwisowania aparatury medycznej dla Uniwersyteckiego Centrum Pediatrii
Optionen
Beschreibung der OptionenUwzględniono prawo opcji