See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie systemu telewizji przemysłowej CCTV na obiektach gazociągu Polska-Litwa
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznej, zakup niezbędnych urządzeń i materiałów oraz wykonanie prac w zakresie wykonania systemu telewizji przemysłowej CCTV na obiektach gazociągu Polska-Litwa.
Interne Kennung: ZP/2024/09/0072/REM
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32234000 Fernsehkameras im Kurzschlussbetrieb
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32235000 Betriebsüberwachungssystem, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznej, zakup niezbędnych urządzeń i materiałów oraz wykonanie prac w zakresie wykonania systemu telewizji przemysłowej CCTV na obiektach gazociągu Polska-Litwa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia oraz Załączniki nr 2 do SWZ - Wzór Umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy