2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging Contractbeheer- en servicemanagementsysteem (CTRL ALT LEF)
Beschreibung: Normaliter begeleidt de Rijksinkoopsamenwerking Europese aanbestedingen en offertetrajecten voor afnemers binnen de Rijksoverheid, maar dit keer voeren wij deze aanbesteding uit voor onze eigen organisatie. We staan aan de vooravond van de vervanging van een belangrijk deel van de motor waarmee wij ons werk doen. Als onderdeel van ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties nodigen wij u uit als Potentiële Inschrijver om in te schrijven voor de Aanbesteding “Vervanging Contractbeheer- en servicemanagementsysteem”. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 201800288.028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48400000 Softwarepaket für Geschäftstransaktionen und persönliche Arbeitsabläufe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48420000 Softwarepaket für das Facility-Management und Softwarepaketreihe, 48445000 Softwarepaket für das Kundenbeziehungsmanagement (CRM)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1