2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa rozdzielni 110kV w stacji 400/110kV R-3 PASIKUROWICE
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest przebudowanie i przekazanie Zamawiającemu do użytkowania rozdzielni 110kV w stacji 400/110kV R-3 Pasikurowice wraz z wprowadzeniem linii WN i SN do nowej rozdzielni 110kV, połączenie nowo wybudowanej rozdzielni 110kV z polami 110kV transformatorów/autotransformatorów 400/110kV, w tym demontaż rozdzielni napowietrznej 110kV wraz z infrastrukturą towarzyszącą, w tym z układami tymczasowymi. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w Projekcie Umowy stanowiącym załącznik do SWZ.
Interne Kennung: PZP/TD-OWR/10445/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 PZP, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45500000 Vermietung von Hoch- und Tiefbaumaschinen und -geräten mit Bedienungspersonal
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest przebudowanie i przekazanie Zamawiającemu do użytkowania rozdzielni 110kV w stacji 400/110kV R-3 Pasikurowice wraz z wprowadzeniem linii WN i SN do nowej rozdzielni 110kV, połączenie nowo wybudowanej rozdzielni 110kV z polami 110kV transformatorów/autotransformatorów 400/110kV, w tym demontaż rozdzielni napowietrznej 110kV wraz z infrastrukturą towarzyszącą, w tym z układami tymczasowymi.