102151-2025 - Ergebnis
Niederlande – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – Bouwkundig Onderhoud & Bouwkundige Projecten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBouwkundig Onderhoud & Bouwkundige Projecten
BeschreibungAfdeling Vastgoed beheer van het FB en afdelingen Projecten en Uitvoering van het RIB zijn voornemens Raamovereenkomsten af te sluiten met drie partijen voor Bouwkundige Projecten, op afroep en deels tegen vaste kosten en vastgestelde uurtarieven. Tevens zijn de afdeling Vastgoed beheer van het FB en afdelingen Projecten en Uitvoering van het RIB voornemens een Raamovereenkomsten af te sluiten met één partij voor de dienstverlening i.g.v. calamiteiten en storingen Bouwkundig Onderhoud voor GVB-vastgoed (in opdracht van FB) en het OV-vastgoed (in opdracht van RIB). Perceel 1 Bouwkundig onderhoud Minimaal 1.000.000 EUR en maximaal 5.000.000 EUR over de maximale looptijd van 8 jaar Perceel 2 Bouwkundige projecten Minimaal 20.000.000 EUR en maximaal 60.000.000 EUR over de maximale looptijd van 8 jaar
Interne Kennung2022-01
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262600 Diverse Spezialbauarbeiten, 45262700 Umbau von Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1 Bouwkundig onderhoud
BeschreibungPerceel 1 omvat Bouwkundig Onderhoud en omvat de volgende diensten en werkzaamheden: • Preventief onderhoud aan voorkomende bouwdelen binnen de scope van het PvE. Waarbij de uitvoering conform specifieke vraag en volgens voorschriften c.q. aanwijzing van GVB moeten worden uitgevoerd; • Correctief (storings)onderhoud (eerstelijns enkel voor FB en tweede lijns FB & OV vastsgoed) 24/7 voor zover dit niet door de eigen medewerkers van het FB & RIB wordt uitgevoerd. Hieronder vallen naast spoedeisende werkzaamheden ook andere werkzaamheden onder, zoals bijvoorbeeld kleine aanpassingen/ wijzigingen, allerhande bouwkundige klusjes zoals dingen ophangen, verplaatsen aanpassen, hand- en spandiensten enzovoort waarvoor een vakman nodig is. Bovengenoemde werkzaamheden kunnen een omvang hebben tot circa € 5.000,- excl. Btw (arbeid en materiaal). - Diverse beheer- en advieswerkzaamheden ter ondersteuning van de hiervoor aangegeven werkzaamheden vallen tevens onder het Bouwkundig Onderhoud. Het gaat het hierbij om activiteiten zoals overleggen, kwaliteitscontroles, informatiebeheer en (voortgang)rapportages en het klant specifiek inrichten van een eigen registratie en afhandelingssysteem voor het correctief storingsonderhoud. Zie voor verdere uitwerking het PvE Bouwkundig Onderhoud zoals dat bij de start van de Inschrijffase zal worden verstrekt. Minimaal 1.000.000 EUR en maximaal 5.000.000 EUR
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 45213300 Mit dem Transportwesen verbundene Gebäude
Optionen
Beschreibung der OptionenNa het aflopen van lopende verplichtingen heeft GVB het recht om extra Werkzaamheden toe te voegen aan de scope (lijst niet limitatief) voor Bouwkundig Onderhoud voor FB of RIB zoals:  Levering, beheer en onderhoud aan EMMA sleutelsysteem (voor alleen RIB).  Herstel bouwkundige brandveiligheidsvoorzieningen (voor zowel FB als ook RIB).  Reiniging, daken, dakgoten en hemelwaterafvoer (voor zowel FB als ook RIB).  Herstel gevelschermen (voor zowel FB als ook RIB).  Vervangen kapotte beglazing (voor zowel FB als ook RIB).  Reparatie valbeveiliging (voor zowel FB als ook RIB).  Onderhoud en herstel olietanks (voor zowel FB als ook RIB).  Reparaties aan vloeistofdichte vloeren (voor zowel FB als ook RIB).  Reparaties aan binneninrichting/ interieurbouw (voor zowel FB als ook RIB). Opmerking: Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. GVB behoudt zich het recht om deze Opties buiten de Raamovereenkomst in te kopen en als directielevering in te voegen in Bouwkundig Onderhoud van Perceel 1. Na het aflopen van lopende verplichtingen heeft GVB het recht om extra Werkzaamheden toe te voegen aan de scope (lijst niet limitatief) voor Bouwkundige Projecten voor FB of RIB zoals:  (Nieuw)bouw en mutatie van eindpuntvoorzieningen na het aflopen van de huidige Raamovereenkomst bij een andere partij.  Aanbrengen of vervangen van bouwkundige brandveiligheidsvoorziengen (RIB)  Aanbrengen of vervangen van gevelschermen.  Aanbrengen of vervangen van beglazing.  Aanbrengen of vervangen van valbeveiliging (RIB).  Aanbrengen of vervangen van olietanks.  Aanbrengen of vervangen van vloeistofdichte vloeren.  Aanbrengen of vervangen van binneninrichting/ interieurbouw. Opmerking: Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. GVB behoudt zich het recht om deze Opties buiten de Raamovereenkomst in te kopen en als directielevering in te voegen in Bouwkundige Projecten.
LosLOT-0002
TitelPerceel 2 Bouwkundige Projecten
BeschreibungPerceel 2 omvat Bouwkundige Projecten en omvat de volgende diensten en werkzaamheden: • Het uitvoeren van project- (planmatig) onderhoud zoals; herstelactiviteiten, vervangingen en/ of investeringen voor verbeteringen dan wel verduurzaming) tot en met een opdrachtwaarde van 5 miljoen euro per deelopdracht. • Het uitvoeren van alle gebouwmutaties en/ of verbouwingen tot en met een opdrachtwaarde van 5 miljoen euro per deelopdracht. Zie voor verdere uitwerking het PvE Bouwkundige Projecten zoals dat bij de start van de Inschrijffase zal worden verstrekt. Minimaal 20.000.000 EUR en maximaal 60.000.000 EUR
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 45262800 Ausbau von Gebäuden