See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług polegających na utrzymaniu dróg gminnych i parkingów, terenów zieleni i rekreacji, placów zabaw oraz opróżnianiu koszy ulicznych
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie: 1) utrzymania nieruchomości gruntowych niezabudowanych, stanowiących tereny zielone, Wykonawca dokonywać będzie rozliczenia z Zamawiającym na następujących zasadach: a) z tytułu koszenia terenów zielonych – wynagrodzenie będzie rozliczane jako iloczyn sumy faktycznie wykoszonych powierzchni terenów zielonych w (m2) z zał. nr 1 oraz stawki jednostkowej określonej w zał. nr 4 w danym okresie rozliczeniowym; 2) utrzymania nieruchomości stanowiących pas dróg gminnych i powiatowych (pozostających w zarządzie Gminy Karpacz) wraz z chodnikami i parkingami, Wykonawca dokonywać będzie rozliczenia z Zamawiającym na następujących zasadach: a) z tytułu odśnieżania: • odśnieżanie dróg gminnych i powiatowych – wynagrodzenie będzie ustalane jako iloczyn sumy faktycznie odśnieżonych dróg w (km) z zał. nr 3 oraz stawki jednostkowej określonej w zał. nr 4 w danym okresie rozliczeniowym • odśnieżanie chodników gminnych, chodników powiatowych oraz parkingów – wynagrodzenie będzie ustalane jako iloczyn sumy faktycznie odśnieżonej powierzchni w (m2) z zał. nr 3 oraz stawki jednostkowej określonej w zał. nr 4 w danym okresie rozliczeniowym, • wynagrodzenie ryczałtowe (dyspozycyjność) w miesiącach od października do grudnia 2026 r., b) z tytułu poziomego oraz bieżącego zamiatania miasta – wynagrodzenie będzie ustalane jako iloczyn sumy faktycznie pozamiatanej powierzchni dróg i chodników w (m2) z zał. 2 oraz stawki jednostkowej określonej w zał. 4 w danym okresie rozliczeniowym. • Młynek Miłości - prace konserwacyjne i pielęgnacyjne, • czyszczenie i naprawa wpustów, przepustów, koryt, studni oraz rowów; • uzupełnianie dziur asfaltem na zimno; • uzupełnianie dziur w poboczach, w drogach szutrowych; • pielęgnacyjne cięcie gałęzi; • wprowadzenie oznakowania w przypadku zmiany organizacji ruchu; • naprawy, wymiany oraz poprawienie znaków drogowych, oraz pozostałych znaków; • montaż i demontaż flag i banerów (w zależności od okoliczności); • rozwożenie i zwożenie „Jaj Wielkanocnych”; • rozwożenie i montaż rozkładów jazdy; • bieżące naprawy chodników, schodów, mostów; • montaż i demontaż donic na latarniach; • montaż i demontaż skrzynek na barierkach; • rozstawienie (rozładunek, rozwiezienie, zwiezienie i przygotowanie do transportu w celu obsadzenia nowymi kwiatami) wież kwiatowych na terenie Karpacza; • czyszczenie znaków i luster drogowych; • pielęgnacja i podlewanie kwiatów (skrzynki, donice, wieże kwiatowe); • bieżące naprawy oraz wymiany ławek; • uzupełnienie kostki , w chodnikach; • czyszczenie kanalizacji deszczowej; • bieżące naprawy murków oraz barier energochłonnych
Interne Kennung: IGK.7030.2.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück