2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport uczestników Świetlicy środowiskowej na basen
Beschreibung: Transport uczestników Świetlicy środowiskowej na basen w ramach projektu „Centrum Wsparcia Rodziny” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Transport uczestników Świetlicy środowiskowej na basen.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia dotyczy dowożenia/odwożenia dzieci i młodzieży szkolnej na basen. Łącznie maksymalnie 15 500 km a) Liczba uczestników: nie więcej niż 20 uczestników Świetlicy środowiskowej oraz opiekun; III. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Zadanie realizowane w ramach projektu „Centrum Wsparcia Rodziny” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 b) Częstotliwość: średnio 4 wyjazdy miesięcznie w okresie obowiązywanie umowy tj. od dnia podpisania umowy do IV 2027, w wybrane dni w miesiącu (w dni robocze od poniedziałku do piątku), w zakresie usług realizowanych poza siedzibą świetlicy. Konkretne dni oraz godziny zostaną ustalone między Zamawiającym, a Wykonawcą, na podstawie ustaleń z realizatorem usługi dot. prowadzenia zajęć na basenie. a) Trasa: od siedziby świetlicy środowiskowej tj. Huta Dłutowska ul. Pabianicka 37 do miejsca docelowego oraz z miejsca docelowego do miejsca zamieszkania uczestników projektu, tj. do miejscowości należących terytorialnie do Gminy Dłutów; c) Szacowana maksymalna liczba kilometrów: 15 500km (średnio 155 km x średnio 4 wyjazdy miesięcznie x maksymalnie 25 m-cy). Planowane rozpoczęcie realizacji zamówienia kwiecień 2025 r. Zastrzeżenie 1: Zamawiający zapłaci za rzeczywistą liczbę przejechanych kilometrów wykazaną w zestawieniu dowozów/odwozów za dany miesiąc, z zastrzeżeniem jej minimalnej liczby tj. 50 km miesięcznie. Zastrzeżenie 2: Stosownie do treści art. 256 ustawy Pzp Zamawiający zastrzega, że może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.