See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA RĘKAWIC MEDYCZNYCH PRZEZ OKRES 24 MIESIĘCY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic medycznych dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy z podziałem na 5 części w następującym asortymencie: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach od nr 2.1 do 2.5 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 628986-2024
Interne Kennung: DZP/79/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - RĘKAWICE DIAGNOSTYCZNE NITRYLOWE
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - RĘKAWICE DIAGNOSTYCZNE NITRYLOWE do podajników
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - RĘKAWICE DO CYTOSTATYKÓW
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.3 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - RĘKAWICE CHIRURGICZNE
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - RĘKAWICE JAŁOWE GINEKOLOGICZNE
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5