See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa endoprotez dla SPZOZ w Krotoszynie
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa endoprotez dla SPZOZ w Krotoszynie – pakiet nr 1 – 12, wg Formularza cenowego – załącznik nr 2 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 7 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Prawo zamówień publicznych, ustala termin składania ofert na 15 dni. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawy endoprotez o charakterze powtarzalnym, realizowane na podstawie dotychczasowych umów, których okres obowiązywania upływa z końcem kwietnia 2026 r., jednak istnieje ryzyko wcześniejszego wyczerpania wartości umów. Zapewnienie ciągłości dostaw tych produktów leczniczych jest niezbędne z uwagi na bezpieczeństwo zdrowotne pacjentów i zapewnienie kontynuacji zabiegów endoprotezoplastyki. Dokumentacja zamówienia została przygotowana w sposób kompletny i jednoznaczny, a rynek wykonawców jest stabilny i dobrze znany, co umożliwia wykonawcom złożenie ofert w skróconym terminie bez ryzyka ograniczenia konkurencji. Zakres zamówienia oraz wymagania nie odbiegają od standardowych dla tego rodzaju dostaw, nie wymagają przeprowadzenia czasochłonnych analiz ani pozyskiwania informacji technicznych. W związku z powyższym zastosowanie skróconego terminu jest uzasadnione i nie narusza zasad uczciwej konkurencji ani równego traktowania wykonawców
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1 Endoproteza bezcementowa stawu biodrowego
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa endoprotez dla SPZOZ w Krotoszynie – pakiet nr 1 – 12, wg Formularza cenowego – załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane w ciągu maksymalnie 4 dni roboczych, minimalnie 3 dni roboczych, a dostawy interwencyjne w ciągu 48 godzin po uprzednim zgłoszeniu przez Zamawiającego żądanej ilości, uzależnionej od bieżącego zapotrzebowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 7 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2 - Endoproteza cementowa stawu biodrowego
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3 - Endoproteza rewizyjna bezcementowa stawu biodrowego
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4 - Endoproteza rewizyjna bezcementowa stawu biodrowego, modularna
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 5 - Endoproteza stawu kolanowego
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 6 - Endoproteza rewizyjna stawu kolanowego
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 7 - Endoproteza bezcementowa stawu biodrowego z głową bipolarną
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 8 - Endoproteza stawu kolanowego cementowa
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 9 - Endoproteza rewizyjna stawu kolanowego
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 10 Endoproteza bezcementowa stawu biodrowego
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 11 - Endoproteza rewizyjna bezcementowa stawu biodrowego
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET NR 12 - System rewizyjny
Interne Kennung: Pakiet nr 12