102278-2025 - Wettbewerb
Polen – Gebäudereinigung – Usługa konserwacji i sprzątania obiektów oraz ich otoczenia na osiedlach będących własnością Komunalnego TBS Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa konserwacji i sprzątania obiektów oraz ich otoczenia na osiedlach będących własnością Komunalnego TBS Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa konserwacji i sprzątania obiektów oraz ich otoczenia na osiedlach będących własnością Komunalnego TBS Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: a) Załącznik nr 3 do SWZ – zawierający pełny zakres czynności do wykonania w ramach konserwacji i sprzątania wewnątrz budynków. b) Załącznik 3A do SWZ – zawierający pełny zakres czynności do wykonania w ramach konserwacji i sprzątania terenów zewnętrznych. c) Załącznik nr 4 do SWZ – zawierający wykaz obiektów. d) Załącznik nr 5 do SWZ – zawierający zakres czynności do wykonania w ramach konserwacji i sprzątania parku Komunalnego TBS Sp. z o.o. w Białymstoku przy ul. Okulickiego. e) Załącznik nr 10 do SWZ – zawierający zakres czynności do wykonania w ramach sprzątania biura Komunalnego TBS Sp. z o.o. f) Załącznik nr 12 do SWZ – zawierający zestawienie ilościowe liczników. g) Załącznik nr 13 do SWZ – zawierający zestawienie ilościowe kanałów wentylacyjnych. h) Załącznik nr 14 do SWZ – zawierający ilość lokali do przeprowadzenia kontroli instalacji gazowych.
Interne Kennung: KiS/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 65500000 Zählerablesung, 77312000 Unkrautjäten, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt, 71315410 Belüftungssysteminspektion, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: usługa konserwacji i sprzątania obiektów oraz ich otoczenia na osiedlach będących własnością Komunalnego TBS Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa konserwacji i sprzątania obiektów oraz ich otoczenia na osiedlach będących własnością Komunalnego TBS Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku oraz przeprowadzanie kontroli instalacji gazowej, przeprowadzanie kontroli przewodów kominowych i odczytywanie liczników wody zimnej, wody ciepłej i centralnego ogrzewania.
Interne Kennung: KiS/2025.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 90910000 Reinigungsdienste, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 77312000 Unkrautjäten, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt, 65500000 Zählerablesung, 71315410 Belüftungssysteminspektion, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden