102341-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Sławno od stycznia 2026 roku do 31 grudnia 2027 roku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Sławno od stycznia 2026 roku do 31 grudnia 2027 roku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Sławno od stycznia 2026 roku do 31 grudnia 2027 roku. 2. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest odbierać i zagospodarować odpady komunalne w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Wykonawca zobowiązany jest przestrzegać aktualnie obowiązujących przepisów prawa w momencie ogłoszenia zamówienia oraz zmiany obowiązujących przepisów prawa mających zastosowanie w trakcie trwania umowy, a zwłaszcza przepisów ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, zapisów Planu gospodarki odpadami dla województwa łódzkiego na lata 2019 – 2025 z uwzględnieniem lat 2026 - 2031, uchwalonego Uchwałą Nr XXXVI/466/21 Sejmiku Województwa Łódzkiego w dniu 28 września 2021 r., zapisami Uchwały Nr XV/89/19 Rady Gminy Sławno z dnia 28 listopada 2019r. w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Sławno, Uchwały Nr XXX/183/21 Rady Gminy Sławno z dnia 27 stycznia 2021r. zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Sławno, Uchwały Nr XLIII/266/22 Rady Gminy Sławno z dnia 2 marca 2022r. zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Sławno oraz uchwały Nr XLIII/267/22 Rady Gminy Sławno z dnia 2 marca 2022r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Sławno i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Wykonawca zobowiązuje się do przekazywania odebranych od właścicieli nieruchomości selektywnie zebranych odpadów komunalnych do instalacji odzysku i unieszkodliwiania odpadów zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w art. 18 ustawy o odpadach). 3. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na 2 (dwie) części: 1) Część 1 zamówienia: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Sławno” w tym: a) z nieruchomości zamieszkałych oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe; b) z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zwanego (PSZOK) oraz z punktów wyznaczonych w aptece, szkołach i urzędzie gminy; 2) Część 2 zamówienia: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z budynku Urzędu Gminy.
Interne KennungOśiP 271.17.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensArt. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Sławno od stycznia 2026 roku do 31 grudnia 2027 roku.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Sławno od stycznia 2026 roku do 31 grudnia 2027 roku. 2. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest odbierać i zagospodarować odpady komunalne w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Wykonawca zobowiązany jest przestrzegać aktualnie obowiązujących przepisów prawa w momencie ogłoszenia zamówienia oraz zmiany obowiązujących przepisów prawa mających zastosowanie w trakcie trwania umowy, a zwłaszcza przepisów ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, zapisów Planu gospodarki odpadami dla województwa łódzkiego na lata 2019 – 2025 z uwzględnieniem lat 2026 - 2031, uchwalonego Uchwałą Nr XXXVI/466/21 Sejmiku Województwa Łódzkiego w dniu 28 września 2021 r., zapisami Uchwały Nr XV/89/19 Rady Gminy Sławno z dnia 28 listopada 2019r. w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Sławno, Uchwały Nr XXX/183/21 Rady Gminy Sławno z dnia 27 stycznia 2021r. zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Sławno, Uchwały Nr XLIII/266/22 Rady Gminy Sławno z dnia 2 marca 2022r. zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Sławno oraz uchwały Nr XLIII/267/22 Rady Gminy Sławno z dnia 2 marca 2022r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Sławno i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Wykonawca zobowiązuje się do przekazywania odebranych od właścicieli nieruchomości selektywnie zebranych odpadów komunalnych do instalacji odzysku i unieszkodliwiania odpadów zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w art. 18 ustawy o odpadach).
Interne KennungOśiP 271.17.2025- część 1
LosLOT-0002
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z budynku Urzędu Gminy od stycznia 2026 roku do 31 grudnia 2027 roku.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z budynku Urzędu Gminy. 2. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest odbierać i zagospodarować odpady komunalne w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Wykonawca zobowiązany jest przestrzegać aktualnie obowiązujących przepisów prawa w momencie ogłoszenia zamówienia oraz zmiany obowiązujących przepisów prawa mających zastosowanie w trakcie trwania umowy, a zwłaszcza przepisów ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, zapisów Planu gospodarki odpadami dla województwa łódzkiego na lata 2019 – 2025 z uwzględnieniem lat 2026 - 2031, uchwalonego Uchwałą Nr XXXVI/466/21 Sejmiku Województwa Łódzkiego w dniu 28 września 2021 r., zapisami Uchwały Nr XV/89/19 Rady Gminy Sławno z dnia 28 listopada 2019r. w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Sławno, Uchwały Nr XXX/183/21 Rady Gminy Sławno z dnia 27 stycznia 2021r. zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Sławno, Uchwały Nr XLIII/266/22 Rady Gminy Sławno z dnia 2 marca 2022r. zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Sławno oraz uchwały Nr XLIII/267/22 Rady Gminy Sławno z dnia 2 marca 2022r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Sławno i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Wykonawca zobowiązuje się do przekazywania odebranych od właścicieli nieruchomości selektywnie zebranych odpadów komunalnych do instalacji odzysku i unieszkodliwiania odpadów zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w art. 18 ustawy o odpadach).
Interne KennungOśiP 271.17.2025 - część 2