102351-2026 - Ergebnis
Tschechien – Operationshandschuhe – Operační rukavice sterilní latexové bez pudru
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOperační rukavice sterilní latexové bez pudru
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky operačních rukavic sterilních latexových bez pudru určené pro spotřebu na klinikách a odděleních zadavatele v rámci poskytování zdravotní péče. Jednotlivé dodávky budou realizovány na základě pokynů zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung11268-2021
Interne KennungDNS-R004/2025
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
5. Los
LosLOT-0002
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky operační rukavic sterilních latexových bez pudru určené pro spotřebu na klinikách a odděleních zadavatele v rámci poskytování zdravotní péče. Jednotlivé dodávky budou realizovány na základě pokynů zadavatele.