2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Trapliften Gemeenten Coevorden, Borger-Odoorn en Emmen
Beschreibung: Leveren en onderhouden van trapliften op grond van de Wet maatschappelijke ondersteuning 2015 voor de gemeenten Coevorden, Borger-Odoorn en Emmen. Inschatting van de aantallen en de waarde per gemeente terug te vinden in Aanbestedingsleidraad. Gebaseerd op gegevens uit de afgelopen vier jaar.
Interne Kennung: 316664-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44115600 Treppenaufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van 4 jaar met een optie tot verlenging van 2 x 2 jaar