2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim
Beschreibung: Przedmiotem postępowania przetargowego jest dostawa współfinansowana jest w ramach projektu pn.: "Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” będącego elementem Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia"
Interne Kennung: SZP.382.37.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 32420000 Netzausrüstung, 72268000 Bereitstellung von Software, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72710000 Lokalnetz, 80511000 Ausbildung des Personals, 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Dostawa/rozbudowa i integracja systemów informatycznych Zamawiającego, Digitalizacja dokumentacji medycznej oraz wdrożenie rozwiązań AI.
Beschreibung: Dostawa/rozbudowa i integracja systemów informatycznych Zamawiającego, Digitalizacja dokumentacji medycznej oraz wdrożenie rozwiązań AI
Interne Kennung: SZP.382.37.2025-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 32420000 Netzausrüstung, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72710000 Lokalnetz, 80511000 Ausbildung des Personals, 30213000 Personalcomputer
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Dostawa oraz modernizacja infrastruktury informatycznej Zamawiającego oraz działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala.
Beschreibung: Dostawa oraz modernizacja infrastruktury informatycznej Zamawiającego oraz działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala
Interne Kennung: SZP.382.37.2025-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 32420000 Netzausrüstung, 72263000 Software-Implementierung, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72265000 Software-Konfiguration, 72611000 Technische Computerunterstützung, 80511000 Ausbildung des Personals, 72710000 Lokalnetz, 30213000 Personalcomputer, 72268000 Bereitstellung von Software
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Zakup sprzętu komputerowego ICT na potrzeby integracji i rozbudowy systemów HIS, LIS i PACS.
Beschreibung: Zakup sprzętu komputerowego ICT na potrzeby integracji i rozbudowy systemów HIS, LIS i PACS
Interne Kennung: SZP.382.37.2025-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 32420000 Netzausrüstung, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72710000 Lokalnetz, 80511000 Ausbildung des Personals, 30213000 Personalcomputer