2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie outsourcen (deel van de) wettelijke taken Veilig Thuis Zuid-Limburg
Beschreibung: Aanbestedende dienst heeft behoefte aan een dienstverlener die telefonische bereikbaarheid en actieve beschikbaarheid en inzet tijdens vooraf vastgestelde momenten overneemt en uitvoert. Dit wordt uitgevoerd door SKJ-geregistreerde medewerkers, die bij de opdrachtnemer in dienst zijn, dan wel werken voor de opdrachtnemer als ZZP’er. Het uitbesteden van (delen van) wettelijke taken is nodig om de continuïteit te borgen. De Aanbestedende dienst moet 24/7 functioneren, ongeacht ziekte, verloop, piekbelasting of crisissituaties en de interne afdeling kan dat niet altijd structureel garanderen. Externe gespecialiseerde partijen kunnen capaciteit, expertise en bereikbaarheid continu waarborgen inclusief vervanging, schaalbaarheid en kwaliteitsborging. Daarnaast vermindert uitbesteding het risico op afhankelijkheid van schaarse interne professionals en voorkomt dat de wettelijke taken zoals omschreven in de WMO in gevaar komen bij uitval of onderbezetting. De voorgenomen overeenkomst heeft een initiële periode van zes (6) maanden en heeft een eenzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van zes (6) keer half (0,5) jaar. De onderhavige opdracht vertegenwoordigt een op basis van historie ingeschatte, indicatieve opdrachtwaarde van circa € 3.750.000,00 exclusief btw gebaseerd op de gehele looptijd van drie (3) jaar en negen (9) maanden.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie Outsourcen (deel van de) wettelijke taken Veilig Thuis Zuid-Limburg
Beschreibung: Aanbestedende dienst heeft behoefte aan een dienstverlener die diensten overneemt en daarbij uitvoert (voorwaarden en vervolg, overdrachten en onderzoeken) en (politie)meldingen trieert (veiligheidsbeoordeling uitvoeren) door Nederlands sprekende SKJ-geregistreerde medewerkers, die bij de dienstverlener in dienst zijn, dan wel werken voor de dienstverlener als ZZP’er. De wettelijke taken die Aanbestedende dienst wenst te outsourcen zijn de vervolgdiensten (voorwaarden en vervolg, overdrachten en onderzoeken) en het triëren en overdragen van (politie)meldingen. De taken die hieronder vallen zijn: • Het onderzoeken van de melding en het coördineren/inschakelen van hulpverlening om de veiligheid te herstellen; • Het stellen van veiligheidsvoorwaarden; • Het organiseren van overleg met hulpverleners, gemeenten en betrokkenen zodat er passende hulp wordt ingezet; • Het verkrijgen van zicht op veiligheid. De voorgenomen overeenkomst heeft een initiële periode van negen (9) maanden en heeft een eenzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van drie (3) keer één (1) jaar. De onderhavige opdracht vertegenwoordigt een op basis van historie ingeschatte, indicatieve opdrachtwaarde van circa € 3.750.000,00 exclusief btw gebaseerd op de gehele looptijd van drie (3) jaar en negen (9) maanden.
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85310000 Social work services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1