2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lasersnijmachine
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding met referentienummer 18950159 van “De levering, inclusief transport en installatie, van één (1) stuk lasersnijmachine die aan de eisen voldoet uit het Programma van Eisen (Bijlage 2), het beschikbaar stellen van een gebruikers- en onderhoudshandboek van de lasersnijmachine, het “on site” verzorgen van een gebruikersopleiding (8 uur) gegeven in de Nederlandse taal én een onderhoudscontract voor de periode van 4 jaar ten behoeve van het ministerie van Defensie.”
Interne Kennung: 18950159
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen, 42610000 Lasergesteuerte Werkzeugmaschinen und Bearbeitungszentren, 42630000 Werkzeugmaschinen für die Metallbearbeitung, 42660000 Werkzeuge zum Weichlöten, Hartlöten und Schweißen, Maschinen und Geräte zum Oberflächenhärten und Heißspritzen, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0000