See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu do automatyzacji procesów kontrolingowych w Centralnym Ośrodku Informatyki wraz z usługami wsparcia technicznego i serwisu gwarancyjnego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu do automatyzacji procesów kontrolingowych w Centralnym Ośrodku Informatyki wraz z usługami wsparcia technicznego i serwisu gwarancyjnego. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) w ramach zamówienia podstawowego: a. dostawę i wdrożenie systemu do automatyzacji procesów kontrolingowych w Centralnym Ośrodku Informatyki wraz z licencjami oraz usługami Wsparcia technicznego i serwisu gwarancyjnego; b. przeprowadzenie szkoleń (instruktażu). 2) w ramach opcji: a. świadczenie Godzin eksperckich w łącznym szacunkowym wymiarze do 240 roboczogodzin; b. dostawę dodatkowych licencji dla użytkownika. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 6. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 7. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 8. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 9. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE nr L 229/1 z 31.7.2014) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 507) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 6 do Formularza oferty. 10. Realizacja przedmiotu zamówienia: w terminie do 165 dni roboczych od dnia zawarcia umowy, w tym: 1) przygotowanie oraz przekazanie Zamawiającemu Harmonogramu realizacji przedmiotu zamówienia, Projektu technicznego Systemu kontrolingowego oraz analizy przedwdrożeniowej nastąpi maksymalnie w terminie do 40 dni roboczych (w tym procedura odbiorowa) od dnia zawarcia Umowy i zostanie potwierdzone podpisaniem protokołu odbioru Harmonogramu, Projektu technicznego Systemu kontrolingowego oraz analizy przedwdrożeniowej, 2) dostawa licencji do Oprogramowania, wdrożenie Systemu oraz przeprowadzenie szkoleń nastąpi maksymalnie w terminie do 125 dni roboczych, przy czym wdrożenie modułów do planowania, alokacji kosztów oraz tworzenia dashbordów i szkolenia w tym zakresie zostaną przeprowadzone w terminie do 95 dni roboczych w tym procedura odbiorowa) od dnia odebrania przez Zamawiającego Harmonogramu, Projektu technicznego Systemu oraz analizy przedwdrożeniowej. 11. System zostanie objęty gwarancją przez okres 36 miesięcy od dnia podpisania przez strony bez zastrzeżeń protokołu odbioru końcowego wdrożenia Systemu kontrolingowego. 12. Dostarczone licencje na Oprogramowanie zostaną objęte wsparciem technicznym wraz z dostępem do aktualizacji pochodzących z oficjalnego kanału producenta, przez okres 36 miesięcy od dnia podpisania przez strony bez zastrzeżeń protokołu odbioru końcowego wdrożenia Systemu kontrolingowego. 13. Licencje dostarczone w ramach opcji zostaną objęte wsparciem technicznym wraz z dostępem do aktualizacji pochodzących z oficjalnego kanału producenta od dnia podpisania protokołu ich odbioru do dnia zakończenia wsparcia technicznego licencji zakupionych w ramach zamówienia podstawowego liczonego zgodnie z opisem w pkt 12 powyżej. 14. Godziny eksperckie będą realizowane w terminie 36 miesięcy od dnia podpisania przez strony bez zastrzeżeń protokołu odbioru końcowego wdrożenia Systemu kontrolingowego.
Vorherige Bekanntmachung: 564280-2024
Interne Kennung: COI-ZAK.262.9.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zgodnie z OPZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji: 1) świadczenie Godzin eksperckich w łącznym szacunkowym wymiarze do 240 roboczogodzin; 2) dostawę maksymalnie 20 dodatkowych licencji dla użytkownika. 2. Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego przysługującym mu przez cały okres trwania umowy tj. 36 miesięcy. 3. Zamawiający nie zobowiązuje się w żaden sposób do skorzystania z opcji. Nieskorzystanie przez Zamawiającego w całości lub w części z tego prawa nie rodzi po stronie Wykonawcy jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 4. Szczegółowy zakres opcji został określony w Rozdziale II SWZ -OPZ oraz Rozdziale III Projektowane Postanowienia Umowy.