See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svoz komunálního a tříděného odpadu z objektů Ministerstva financí
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je zajištění svozu komunálního a tříděného odpadu z objektů Zadavatele. Svozem odpadu se rozumí zejména svoz směsného komunálního odpadu, papírového/lepenkového odpadu, plastového odpadu, kompozitních obalů, skleněného odpadu, kovových obalů, a svoz biologicky rozložitelného odpadu z kuchyně. Součástí plnění Veřejné zakázky jsou rovněž prostředky a činnosti nezbytné k řádnému zajištění svozu odpadu, jakož i veškeré náklady se zajištěním svozu související (zapůjčení sběrných nádob, náklady na dopravu do svozových míst, používání přístrojů, strojů a jiných nástrojů a zařízení, pracovní oděvy a ochranné pomůcky pro pracovníky zajišťující svoz, apod.). Předmět Veřejné zakázky je podrobně vymezen v Závazném návrhu smlouvy a v Příloze č. 4 ZD – Seznam míst plnění, kde jsou uvedeny soupisy s objemy nádob, druhy odpadu a četnosti svozu pro jednotlivé části Veřejné zakázky. Počet a objem nádob, druh odpadu a četnost vývozu pro jednotlivé objekty zohledňuje současný stav. Dodavatel bere na vědomí, že v průběhu plnění smlouvy může dojít k přidání či odebrání odpadních nádob, změně objemu poskytnutých nádob či četnosti vývozu, a to dle aktuálních potřeb zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 692698-2024
Interne Kennung: MF-44412/2024/6602
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90918000 Entleerung von Abfallbehältern, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90524300 Beseitigung von biologischen Abfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část – objekty Letenská 593/9 a 525/15, Praha 1 – Malá Strana
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je zajištění svozu komunálního a tříděného odpadu z objektů Zadavatele - Letenská 593/9 a 525/15, Praha 1 – Malá Strana. Svozem odpadu se rozumí zejména svoz směsného komunálního odpadu, papírového/lepenkového odpadu, plastového odpadu, kompozitních obalů, skleněného odpadu, kovových obalů, a svoz biologicky rozložitelného odpadu z kuchyně. Součástí plnění Veřejné zakázky jsou rovněž prostředky a činnosti nezbytné k řádnému zajištění svozu odpadu, jakož i veškeré náklady se zajištěním svozu související (zapůjčení sběrných nádob, náklady na dopravu do svozových míst, používání přístrojů, strojů a jiných nástrojů a zařízení, pracovní oděvy a ochranné pomůcky pro pracovníky zajišťující svoz, apod.). Předmět Veřejné zakázky je podrobně vymezen v Závazném návrhu smlouvy a v Příloze č. 4 ZD – Seznam míst plnění, kde jsou uvedeny soupisy s objemy nádob, druhy odpadu a četnosti svozu pro jednotlivé části Veřejné zakázky. Počet a objem nádob, druh odpadu a četnost vývozu pro jednotlivé objekty zohledňuje současný stav. Dodavatel bere na vědomí, že v průběhu plnění smlouvy může dojít k přidání či odebrání odpadních nádob, změně objemu poskytnutých nádob či četnosti vývozu, a to dle aktuálních potřeb zadavatele.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90918000 Entleerung von Abfallbehältern, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90524300 Beseitigung von biologischen Abfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: 2. část – objekt Legerova 1581/69, Praha 1 – Nové Město
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je zajištění svozu komunálního a tříděného odpadu z objektu Zadavatele - Legerova 1581/69, Praha 1 – Nové Město. Svozem odpadu se rozumí zejména svoz směsného komunálního odpadu, papírového/lepenkového odpadu, plastového odpadu, kompozitních obalů, skleněného odpadu, kovových obalů, a svoz biologicky rozložitelného odpadu z kuchyně. Součástí plnění Veřejné zakázky jsou rovněž prostředky a činnosti nezbytné k řádnému zajištění svozu odpadu, jakož i veškeré náklady se zajištěním svozu související (zapůjčení sběrných nádob, náklady na dopravu do svozových míst, používání přístrojů, strojů a jiných nástrojů a zařízení, pracovní oděvy a ochranné pomůcky pro pracovníky zajišťující svoz, apod.). Předmět Veřejné zakázky je podrobně vymezen v Závazném návrhu smlouvy a v Příloze č. 4 ZD – Seznam míst plnění, kde jsou uvedeny soupisy s objemy nádob, druhy odpadu a četnosti svozu pro jednotlivé části Veřejné zakázky. Počet a objem nádob, druh odpadu a četnost vývozu pro jednotlivé objekty zohledňuje současný stav. Dodavatel bere na vědomí, že v průběhu plnění smlouvy může dojít k přidání či odebrání odpadních nádob, změně objemu poskytnutých nádob či četnosti vývozu, a to dle aktuálních potřeb zadavatele.
Los: LOT-0003
Titel: 3. část – objekt Cihelná 548/4, Praha 1 – Malá Strana
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je zajištění svozu komunálního a tříděného odpadu z objektu Zadavatele - Cihelná 548/4, Praha 1 – Malá Strana. Svozem odpadu se rozumí zejména svoz směsného komunálního odpadu, papírového/lepenkového odpadu, plastového odpadu, kompozitních obalů, skleněného odpadu, kovových obalů, a svoz biologicky rozložitelného odpadu z kuchyně. Součástí plnění Veřejné zakázky jsou rovněž prostředky a činnosti nezbytné k řádnému zajištění svozu odpadu, jakož i veškeré náklady se zajištěním svozu související (zapůjčení sběrných nádob, náklady na dopravu do svozových míst, používání přístrojů, strojů a jiných nástrojů a zařízení, pracovní oděvy a ochranné pomůcky pro pracovníky zajišťující svoz, apod.). Předmět Veřejné zakázky je podrobně vymezen v Závazném návrhu smlouvy a v Příloze č. 4 ZD – Seznam míst plnění, kde jsou uvedeny soupisy s objemy nádob, druhy odpadu a četnosti svozu pro jednotlivé části Veřejné zakázky. Počet a objem nádob, druh odpadu a četnost vývozu pro jednotlivé objekty zohledňuje současný stav. Dodavatel bere na vědomí, že v průběhu plnění smlouvy může dojít k přidání či odebrání odpadních nádob, změně objemu poskytnutých nádob či četnosti vývozu, a to dle aktuálních potřeb zadavatele.
Los: LOT-0004
Titel: 4. část – objekt Voctářova 2145/9 a 11, Praha 8 – Libeň
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je zajištění svozu komunálního a tříděného odpadu z objektů Zadavatele - Voctářova 2145/9 a 11, Praha 8 – Libeň. Svozem odpadu se rozumí zejména svoz směsného komunálního odpadu, papírového/lepenkového odpadu, plastového odpadu, kompozitních obalů, skleněného odpadu, kovových obalů, a svoz biologicky rozložitelného odpadu z kuchyně. Součástí plnění Veřejné zakázky jsou rovněž prostředky a činnosti nezbytné k řádnému zajištění svozu odpadu, jakož i veškeré náklady se zajištěním svozu související (zapůjčení sběrných nádob, náklady na dopravu do svozových míst, používání přístrojů, strojů a jiných nástrojů a zařízení, pracovní oděvy a ochranné pomůcky pro pracovníky zajišťující svoz, apod.). Předmět Veřejné zakázky je podrobně vymezen v Závazném návrhu smlouvy a v Příloze č. 4 ZD – Seznam míst plnění, kde jsou uvedeny soupisy s objemy nádob, druhy odpadu a četnosti svozu pro jednotlivé části Veřejné zakázky. Počet a objem nádob, druh odpadu a četnost vývozu pro jednotlivé objekty zohledňuje současný stav. Dodavatel bere na vědomí, že v průběhu plnění smlouvy může dojít k přidání či odebrání odpadních nádob, změně objemu poskytnutých nádob či četnosti vývozu, a to dle aktuálních potřeb zadavatele.
Los: LOT-0005
Titel: 5. část – objekt Janovského 438/2, Praha 7 – Holešovice
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je zajištění svozu komunálního a tříděného odpadu z objektu Zadavatele - Janovského 438/2, Praha 7 – Holešovice. Svozem odpadu se rozumí zejména svoz směsného komunálního odpadu, papírového/lepenkového odpadu, plastového odpadu, kompozitních obalů, skleněného odpadu, kovových obalů, a svoz biologicky rozložitelného odpadu z kuchyně. Součástí plnění Veřejné zakázky jsou rovněž prostředky a činnosti nezbytné k řádnému zajištění svozu odpadu, jakož i veškeré náklady se zajištěním svozu související (zapůjčení sběrných nádob, náklady na dopravu do svozových míst, používání přístrojů, strojů a jiných nástrojů a zařízení, pracovní oděvy a ochranné pomůcky pro pracovníky zajišťující svoz, apod.). Předmět Veřejné zakázky je podrobně vymezen v Závazném návrhu smlouvy a v Příloze č. 4 ZD – Seznam míst plnění, kde jsou uvedeny soupisy s objemy nádob, druhy odpadu a četnosti svozu pro jednotlivé části Veřejné zakázky. Počet a objem nádob, druh odpadu a četnost vývozu pro jednotlivé objekty zohledňuje současný stav. Dodavatel bere na vědomí, že v průběhu plnění smlouvy může dojít k přidání či odebrání odpadních nádob, změně objemu poskytnutých nádob či četnosti vývozu, a to dle aktuálních potřeb zadavatele.