102480-2025 - Ergebnis
Polen – Tiefkühlprodukte – Dostawy mrożonych warzyw i owoców do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy - II procedura
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy mrożonych warzyw i owoców do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy - II procedura
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy mrożonych warzyw i owoców. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił na dostarczony przedmiot zamówienia gwarancji jakości. Poprzez „gwarancję jakości” uznaje się, że termin przydatności do spożycia artykułów dostarczonych do placówek Zamawiającego będzie wynosić co najmniej: 90 dni od daty każdej dostawy. Rodzaj i ilość asortymentu została określona w kalkulacji cenowej stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung759563-2024
Interne KennungZZ-IA-ZP.26.30.2024.PKO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy mrożonych warzyw i owoców. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił na dostarczony przedmiot zamówienia gwarancji jakości. Poprzez „gwarancję jakości” uznaje się, że termin przydatności do spożycia artykułów dostarczonych do placówek Zamawiającego będzie wynosić co najmniej: 90 dni od daty każdej dostawy. Rodzaj i ilość asortymentu został określony w kalkulacji cenowej stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 Ustawy. 2. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy. 3. Skorzystanie z prawa opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych opcją lub złożenie zamówień w ramach opcji w zakresie mniejszym, aniżeli objęte maksymalną wartością opcji. 4. Warunkiem uruchomienia opcji jest wykorzystanie pełnej wartości zamówienia podstawowego oraz zabezpieczenie środków finansowych w budżecie Zamawiającego. Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu asortymentu w zakresie ilości poszczególnych pozycji z kalkulacji cenowej dla części zamówienia, przy czym wartość prawa opcji nie będzie mogła przekroczyć kwoty 683 612,38 zł netto.