2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalacje systemów odnawialnych źródeł energii na terenie Miasta Słupcy
Beschreibung: 1. Rodzaj zamówienia: dostawy. 2. Przedmiotem zamówienia są instalacje systemów odnawialnych źródeł energii na terenie miasta Słupca. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: 1) Część 1 – „Wykonanie instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii na terenie Miasta Słupca” 2) Część 2– „Wykonanie instalacji pomp ciepła na terenie Miasta Słupca” 4. W zakresie Części 1 zamówienia: do obowiązków Wykonawcy należy: a. całość zadania, tj. wykonanie zakresu rzeczowego realizowanego na terenie miasta Słupca, obejmującego prace, które realizowane będą w formule zaprojektuj i wybuduj, związane z: - opracowaniem kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowej, obejmującej wszelkie prace określone w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu instalacji fotowoltaicznych i instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii dla budynków mieszkalnych, - wykonaniem instalacji fotowoltaicznej lub instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii, - wykonaniem prac dodatkowych, określonych w programie w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu instalacji fotowoltaicznych i instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii dla budynków mieszkalnych. b. Koszt dokumentacji projektowej brutto nie może przekraczać 4% kosztów budowlanych w ramach części. c. Ogólne właściwości zamówienia w tej części przedstawiają się następująco: Dokładny zakres rzeczowy instalacji został określony w załącznikach do SWZ. 5. W zakresie Części 2 zamówienia: do obowiązków Wykonawcy należy: a. całość zadania, tj. wykonanie zakresu rzeczowego realizowanego na terenie Miasta Słupca obejmującego prace, które realizowane będą w formule zaprojektuj i wybuduj, związane z: - opracowaniem kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowej, obejmującej wszelkie prace określone w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu pomp ciepła dla budynków mieszkalnych, - modernizacją systemu grzewczego, polegającą na zmianie wykorzystywanego obecnie źródła ciepła w systemie grzewczym i/lub przygotowania ciepłej wody użytkowej na instalację pomp ciepła z wymiennikiem gruntowym lub typu powietrze-woda, - wykonaniem prac dodatkowych, określonych w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu pomp ciepła dla budynków mieszkalnych. b. Koszt dokumentacji projektowej brutto nie może przekraczać 4% kosztów budowlanych w ramach części. c. Ogólne właściwości zamówienia w tej części przedstawiają się następująco: Dokładny zakres rzeczowy instalacji został określony w załączniku do SWZ.
Interne Kennung: RIM.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 44112110 Teile von Schutzunterkünften, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 42511110 Wärmepumpen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45400000 Baufertigstellung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii na terenie Miasta Słupca
Beschreibung: 4. W zakresie Części 1 zamówienia: do obowiązków Wykonawcy należy: a. całość zadania, tj. wykonanie zakresu rzeczowego realizowanego na terenie miasta Słupca, obejmującego prace, które realizowane będą w formule zaprojektuj i wybuduj, związane z: - opracowaniem kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowej, obejmującej wszelkie prace określone w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu instalacji fotowoltaicznych i instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii dla budynków mieszkalnych, - wykonaniem instalacji fotowoltaicznej lub instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii, - wykonaniem prac dodatkowych, określonych w programie w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu instalacji fotowoltaicznych i instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii dla budynków mieszkalnych. b. Koszt dokumentacji projektowej brutto nie może przekraczać 4% kosztów budowlanych w ramach części. c. Ogólne właściwości zamówienia w tej części przedstawiają się następująco: Dokładny zakres rzeczowy instalacji został określony w załącznikach do SWZ. Szczegóły na stronie https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/miasto_slupca/postepowania/2062
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 44112110 Teile von Schutzunterkünften, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie instalacji pomp ciepła na terenie Miasta Słupca
Beschreibung: W zakresie Części 2 zamówienia: do obowiązków Wykonawcy należy: a. całość zadania, tj. wykonanie zakresu rzeczowego realizowanego na terenie Miasta Słupca obejmującego prace, które realizowane będą w formule zaprojektuj i wybuduj, związane z: - opracowaniem kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowej, obejmującej wszelkie prace określone w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu pomp ciepła dla budynków mieszkalnych, - modernizacją systemu grzewczego, polegającą na zmianie wykorzystywanego obecnie źródła ciepła w systemie grzewczym i/lub przygotowania ciepłej wody użytkowej na instalację pomp ciepła z wymiennikiem gruntowym lub typu powietrze-woda, - wykonaniem prac dodatkowych, określonych w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu pomp ciepła dla budynków mieszkalnych. b. Koszt dokumentacji projektowej brutto nie może przekraczać 4% kosztów budowlanych w ramach części. c. Ogólne właściwości zamówienia w tej części przedstawiają się następująco: Dokładny zakres rzeczowy instalacji został określony w załączniku do SWZ. Szczegóły na stronie https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/miasto_slupca/postepowania/2062
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 45311000 Installation von Elektroanlagen