See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podepření mostů D1-219, D1-220, D1-221, D1-227, D1-246 - DPS, IČ, VD-ZDS, TP, AD bez BIM
Beschreibung: Předmětem zakázky je zpracování dokumentace DPS, VD-ZDS podle platných norem a předpisů, inženýrská činnost pro zajištění správního rozhodnutí (povolení stavby) včetně majetkoprávního vypořádání, technická pomoc a autorský dozor.
Interne Kennung: 03PT-006455
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001