10253-2026 - Ergebnis
Tschechien – Sonnenenergieanlage – Pořízení FVE – MÚ Konice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení FVE – MÚ Konice
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace, zprovoznění a následný servis fotovoltaické elektrárny na budovách č. p. 27 a 28 Městského úřadu Konice o celkovém instalovaném výkonu 73,15 kWp, s akumulací do baterií. Součástí plnění je také vypracování analýzy rizik k LPS (hromosvodům) a v případě potřeby (nevyhovujícího stavu) také projektová dokumentace k jejich úpravě. Podrobné požadavky Zadavatele jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPořízení FVE