2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstverlening Passenger Reduced Mobility (PRM)
Beschreibung: De opdrachtomschrijving betreft invulling te geven die wordt gevraagd ten aanzien van de volgende dienstverlening; Dienstverlening Passenger Reduced Mobility (PRM); Het verlenen van assistentie aan personen met een beperkte mobiliteit die per vliegtuig reizen. Zie de Uitnodiging tot Inschrijving incl. alle bijlagen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63700000 Hilfstätigkeiten für den Land-, Schiffs- und Luftverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Conform Verordening (EG) nr. 1107/2006 is Eindhoven Airport (EANV) eindverantwoordelijk voor de bijstand aan personen met een beperking of personen met beperkte mobiliteit, Persons with Reduced Mobility (afgekort PRM). De dienstverlening heeft als doel het verlenen van assistentie aan personen met een beperkte mobiliteit die per vliegtuig reizen. De uitvoering van de dienstverlening en de rechten van personen met een beperking en beperkte mobiliteit die per luchtvervoer reizen, dient te voldoen aan wet- en regelgeving, waaronder de eerder genoemde Verordening (EG) nr. 1107/2006, Proces Afhandeling PRM op EIN en ECAC DOC 30 section 5 met bijbehorende annexen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd is van 1 januari 2025 tot en met 31 december 2029.