See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i wymiana specjalistycznego sprzętu medycznego na potrzeby komórek medycznych Szpitala udzielających świadczeń zdrowotnych z zakresu kardiologii i kardiochirurgii
Beschreibung: Zamówienie jest dostawą w rozumieniu definicji ustawy Prawo zamówień publicznych obejmującej zakup i wymianę specjalistycznego sprzętu medycznego na potrzeby komórek medycznych Szpitala udzielających świadczeń zdrowotnych z zakresu kardiologii i kardiochirurgii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w FORMULARZU TECHNICZNYM oraz w PROJEKCIE UMOWY – stanowiących załączniki do SWZ. Wymienione w załącznikach wymagania graniczne uważa się za konieczne do spełnienia, niespełnienie ich skutkować będzie odrzuceniem oferty. Zamawiający, działając na podstawie uprawnienia wynikającego z art. 16b ust. 2 ustawy PZP, dopuszcza oferty z udziałem dostaw będących przedmiotem niniejszego postępowania (wszystkie pakiety od 1 do 18) wyłącznie do towaru pochodzącego z państw członkowskich Unii Europejskiej oraz państw trzecich będących stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub innymi umowami międzynarodowymi gwarantującymi na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska. Zamawiający odrzuci ofertę zawierającą przedmiot zamówienia pochodzący z państw trzecich niebędących stronami ww. porozumienia lub umów międzynarodowych, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych w zakresie 18 pakietów. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się poszczególne pakiety, tj. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolny pakiet, w którym muszą być wypełnione wszystkie pozycje. Brak oferty cenowej nawet w jednej pozycji w danym zadaniu (pakiecie) skutkować będzie odrzuceniem oferty. Wykonawca może złożyć ofertę w stosunku do każdego pakietu lub wybranego/wybranych pakietu/ów.
Interne Kennung: DZPU.2632.05.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111800 Röntgendiagnosesystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33162200 OP-Instrumente, 33172200 Ausrüstung für Reanimation, 33123200 Elektrokardiografen, 33186000 Herz-Lungenmaschine, 33112100 Echokardiograf, 33182100 Defibrillator, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33165000 Ausrüstung für Kryochirurgie und Kryotherapie, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33182300 Ausrüstung für Herzchirurgie, 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Zakup i wymiana specjalistycznego sprzętu medycznego na potrzeby komórek medycznych Szpitala udzielających świadczeń zdrowotnych z zakresu kardiologii i kardiochirurgii wyartykułowanych w Specyfikacji Warunków Zamówienia- zgodnie z załącznikiem nr 1 i nr 2 Formularzem cenowym.
Interne Kennung: DZPU.2632.05.2026- Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: „Zakup i wymiana specjalistycznego sprzętu medycznego na potrzeby komórek medycznych Szpitala udzielających świadczeń zdrowotnych z zakresu kardiologii i kardiochirurgii ” wyartykułowanych w Specyfikacji Warunków Zamówienia zgodnie z Załącznikiem nr 1 i nr 2 do SWZ Formularzem Cenowym
Interne Kennung: DZPU.2632.05.20256 Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: DZPU.2632.05.20256 Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: DZPU.2632.05.2026 Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: DZPU.2632.05.2026 Pakiet 5
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: DZPU.2632.05.2026 Pakiet nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33172200 Ausrüstung für Reanimation
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: DZPU.2632.05.2026 Pakiet nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Interne Kennung: DZPU.2632.05.2026 Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Interne Kennung: DZPU.2632.05.2026 Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: „Zakup i wymiana specjalistycznego sprzętu medycznego na potrzeby komórek medycznych Szpitala udzielających świadczeń zdrowotnych z zakresu kardiologii i kardiochirurgii ” wyartykułowanych w Specyfikacji Warunków Zamówienia zgodnie z Załącznikiem nr 1 i nr 2 do SWZ Formularzem Cenowym.
Interne Kennung: DZPU.2632.05.2026 Pakiet nr 10
Haupteinstufung (cpv): 33186000 Herz-Lungenmaschine
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Interne Kennung: DZPU.2632.05.2026 Pakiet nr 11
Haupteinstufung (cpv): 33112100 Echokardiograf
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Interne Kennung: DZPU.2632.05.2026 Pakiet nr 12
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Interne Kennung: DZPU.2632.05.2026 Pakiet nr 13
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Interne Kennung: DZPU.2632.05.2026 Pakiet nr 14
Haupteinstufung (cpv): 33165000 Ausrüstung für Kryochirurgie und Kryotherapie
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Interne Kennung: DZPU.2632.05.2026 Pakiet nr 15
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Interne Kennung: DZPU.2632.05.2026 Pakiet nr 16
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Interne Kennung: DZPU.2632.05.2026 Pakiet nr 17
Haupteinstufung (cpv): 33182300 Ausrüstung für Herzchirurgie
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Interne Kennung: DZPU.2632.05.2026 Pakiet nr 18
Haupteinstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung