2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud van ventilatie installaties
Beschreibung: Dit raamcontract betreft het preventief en correctief onderhoud van ventilatiesystemen, dampkappen en rook en warmte afvoersystemen (RWA). Het contract heeft tot doel de optimale werking, energie-efficiëntie, hygiëne en levensduur van de installaties te waarborgen en te garanderen dat deze voldoen aan de geldende wet- en regelgeving. Het onderhoud omvat periodieke controles, reiniging, afstelling, herstellingen en eventuele vervanging van slijtage-onderdelen, conform de specificaties van de fabrikant en de wettelijke voorschriften. Het contract is van toepassing op zowel preventief onderhoud (geplande werkzaamheden) als correctief onderhoud (onvoorziene herstellingen bij defecten of storingen).
Interne Kennung: 2025-044
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315410 Belüftungssysteminspektion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331210 Installation von Lüftungsanlagen, 45331211 Installation von lufttechnischen Anlagen in Außenanlagen, 39563530 Schlauchlutten, 42512300 Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 42520000 Lüftungsvorrichtungen, 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden, 42512520 Lüftungsschlitze mit Jalousieklappen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-044 - 1
Beschreibung: Collectieve ventilatie C en dampkappen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025-044 - 2
Beschreibung: collectieve ventilatie type D
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2025-044 - 3
Beschreibung: RWA
Interne Kennung: 3