2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cliënt ICT-hardware, smartphones en servers
Beschreibung: Waterschap Vallei en Veluwe streeft met deze aanbesteding naar een duurzame, efficiënte en hoogwaardige invulling van de levering van cliënt ICT-hardware, smartphones en servers. De nieuwe Raamovereenkomst dient te zorgen voor een toekomstbestendige samenwerking, waarbij goed klantcontact, adequate levering en support, en duurzaamheid centraal staan. € 3.250.000,00
Interne Kennung: 1903713
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen