2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair
Beschreibung: De opdracht betreft het adviseren over, het leveren en installeren van en het serviceverlenen inzake schoolmeubilair aan Stichting Prodas. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Het doel van de opdracht is om met meerdere schoolmeubelleveranciers een samenwerking aan te gaan waarin merkonafhankelijk adviseren, het beschikken over kwalitatief hoogwaardige meubels, een goede service en kostenbeheersing centraal staan zodat opdrachtgever naar tevredenheid wordt voorzien van meubilair op alle locaties van opdrachtgever. De waarde van de raamovereenkomst is vastgesteld op een totaal van € 2.500.000. Hierbij is rekening gehouden met toekomstige indexeringen. Aan de omvang zijn geen rechten te ontlenen. Opdrachtgever verwacht verdeeld over de komende vier jaar circa 3 nieuwbouwscholen in te gaan richten. Daarnaast zijn er nog herinrichtingen van bestaande scholen te verwachten. Elk jaar wordt in de jaarevaluatie tussen opdrachtgever en elke gegunde contractant aangegeven wat de planning voor het komende jaar gaat zijn. Indien de opgegeven omvang eerder is gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst, eindigt de overeenkomst ook zoveel eerder en wordt de opdracht voortijdig opnieuw aanbesteed.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1