2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organisatie- en teamontwikkeling
Beschreibung: Kwalitatief goede en voor de betreffende doelgroep passende ondersteuning voor medewerkers, teams en leidinggevenden in organisatie- en teamontwikkeling beschikbaar maken. -
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: de werklast voor zowel de markt als Avans wordt beperkt doordat enkel geschikte partijen een inschrijving zullen doen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Kwalitatief goede en voor de betreffende doelgroep passende ondersteuning voor medewerkers, teams en leidinggevenden in organisatie- en teamontwikkeling beschikbaar maken.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlening