2. Verfahren
Verfahren
Titel: A06.63.2024 Levering elektrische vuilnisauto
Beschreibung: De gemeente Leiderdorp zamelt grof huishoudelijk afval en oud papier en karton in. Dit wordt uitgevoerd met een hiervoor geschikt voertuig van het type achterlader. De afvalinzameling wordt door de gemeente Leiderdorp zelf uitgevoerd. De afvalinzameling kent een hoog serviceniveau dat de gemeenten wil voorzetten verbeteren. Om dit hoge serviceniveau te realiseren bestaat de afvalinzameling uit verschillende aspecten met verschillende afval inzamelvoertuigen. Momenteel is het voertuig met achter belading toe aan vervanging. Dit is de aanleiding voor deze Europese aanbestedingsprocedure. 1 voertuig
Interne Kennung: A06.63.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
10271-2025 - Mededinging
Nederland – Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval – A06.63.2024 Levering elektrische vuilnisauto
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: A06.63.2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144510 Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval
Aanvullende classificatie (cpv): 34140000 Zware motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1