2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van bereide, duurzame en gezonde schoolmaaltijden voor het Stedelijk Basisonderwijs 2026 - 2030
Beschreibung: Leveren van bereide, duurzame en gezonde schoolmaaltijden op alle schooldagen aan het Stedelijk basisonderwijs Roeselare. De leeftijdsgroepen zijn: - kleuters (van 2,5 jaar tot 6 jaar) - leerlingen (van 6 tot 12 jaar) - personeel (volwassenen) De Stedelijke Basisscholen willen lekkere, gezonde en duurzame voeding en catering nastreven: - Gebruik van vis van duurzame visvangst. - Gebruik van seizoensgroenten. - Gebruik producten afkomstig van een zo kort mogelijke productieketen. - Gebruik producten van eerlijke handel (en biologische producten). - Minder vlees en meer plantaardig. - Aandacht voor dierenwelzijn. - Vermijden voedselverspilling/verlies. - Terugdringen van verpakking en single use plastics. - Gebruik van duurzaam transport en logistiek met kleine impact op leefomgeving en luchtkwaliteit. - Aanbod van standaard, vegetarische, varkensvleesvrije en lactose-en glutenvrije maaltijden.
Interne Kennung: PPP07I-2935/6111/OND/104 W2509 347
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894210 Schulmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: OND/104 W2509 347_1