See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Czynności pomocnicze będące w ścisłym związku z usługami medycznymi służącymi profilaktyce, zachowaniu, ratowaniu,przywr4acaniu i poprawie zdrowia obejmujące m.in. utrzymanie stanu epidemiol. ....)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: czynności pomocnicze będące w ścisłym związku z usługami medycznymi służącymi profilaktyce, zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia obejmujące m. in. utrzymanie stanu epidemiologiczno – sanitarnego części medycznej Szpitala, usługę sprzątania części niemedycznej, utrzymania porządków terenów zielonych i utwardzonych oraz transport wewnętrzny w obiektach znajdujących się w: a) Budynkach Szpitala Specjalistycznego ul. Młyńskiej 5, b) Budynku Dyrekcji ul. Młyńskiej 10, c) Budynku Oddziałów Niezabiegowych Plac Kuźnice 1, d) Zespołu Poradni Specjalistycznych ul. Al. Wolności 49, oraz e) przyległe place i ciągi komunikacyjne ( m.in. przy budynku na ul. Kazimierza Wielkiego 4)
Interne Kennung: DA.261.1.14/23
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: czynności pomocnicze będące w ścisłym związku z usługami medycznymi służącymi profilaktyce, zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia obejmujące m. in. utrzymanie stanu epidemiologiczno – sanitarnego części medycznej Szpitala, usługę sprzątania części niemedycznej, utrzymania porządków terenów zielonych i utwardzonych oraz transport wewnętrzny w obiektach znajdujących się w: a) Budynkach Szpitala Specjalistycznego ul. Młyńskiej 5, b) Budynku Dyrekcji ul. Młyńskiej 10, c) Budynku Oddziałów Niezabiegowych Plac Kuźnice 1, d) Zespołu Poradni Specjalistycznych ul. Al. Wolności 49, oraz e) przyległe place i ciągi komunikacyjne ( m.in. przy budynku na ul. Kazimierza Wielkiego 4)
Art des Auftrags: Dienstleistungen