See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prace ogrodnicze na terenie gminy Brwinów w 2026 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na pracach ogrodniczych na terenie gminy Brwinów w 2026 roku z podziałem na: Część I. Koszenie i pielęgnacja parków oraz 14 szt. zielonych przystanków na terenie gminy Brwinów. Część II. Koszenie ciągów komunikacyjnych z rowami przydrożnymi. Część III. Prace pielęgnacyjne skwerów, zieleńców oraz placów zabaw na terenie gminy Brwinów wraz z koszeniem. Część IV. Wycinka, cięcia pielęgnacyjne, sanitarne i techniczne drzew, metodą tradycyjną i alpinistyczną, w tym pod liniami elektroenergetycznymi oraz prace pielęgnacyjne pomników przyrody. Część V. Prace pielęgnacyjne przy zieleni niskiej i wysokiej na terenie Ogrodu Botanicznego znajdującego się na terenie Parku Miejskiego w Brwinowie.
Interne Kennung: ZP.271.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art.138 ust. 4 pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I. Koszenie i pielęgnacja parków oraz 14 szt. zielonych przystanków na terenie gminy Brwinów
Beschreibung: 1.Koszenie i pielęgnacja parków oraz 14 szt. zielonych przystanków na terenie gminy Brwinów. Na podstawie art. 95 ustawy Pzp Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane poniżej czynności związane z realizacją zamówienia: Cześć I i III. Koszenie, prace pielęgnacyjne.
Interne Kennung: Część I.
Menge: 146 000 Quadratmeter
Los: LOT-0002
Titel: Część II. Koszenie ciągów komunikacyjnych z rowami przydrożnymi.
Beschreibung: 1. Koszenie ciągów komunikacyjnych z rowami przydrożnymi. 2. Na podstawie art. 95 ustawy Pzp Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane poniżej czynności związane z realizacją zamówienia: Cześć II. Koszenie.
Interne Kennung: Część II.
Menge: 3 013 800 Quadratmeter
Los: LOT-0003
Titel: Część III. Prace pielęgnacyjne skwerów, zieleńców oraz placów zabaw na terenie gminy Brwinów wraz z koszeniem.
Beschreibung: 1. Prace pielęgnacyjne skwerów, zieleńców oraz placów zabaw na terenie gminy Brwinów wraz z koszeniem. 2. Na podstawie art. 95 ustawy Pzp Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane poniżej czynności związane z realizacją zamówienia: Cześć II. Koszenie, prace pielęgnacyjne.
Interne Kennung: Część III.
Menge: 99 848 Quadratmeter
Los: LOT-0004
Titel: Część IV. Wycinka, cięcia pielęgnacyjne, sanitarne i techniczne drzew, metodą tradycyjną i alpinistyczną, w tym pod liniami elektroenergetycznymi oraz prace pielęgnacyjne pomników przyrody.
Beschreibung: 1. Wycinka, cięcia pielęgnacyjne, sanitarne i techniczne drzew, metodą tradycyjną i alpinistyczną, w tym pod liniami elektroenergetycznymi oraz prace pielęgnacyjne pomników przyrody.. 2. Na podstawie art. 95 ustawy Pzp Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane poniżej czynności związane z realizacją zamówienia: Część IV. Wycinka, cięcia pielęgnacyjne, sanitarne i techniczne drzew, metodą tradycyjną i alpinistyczną, w tym pod liniami elektroenergetycznymi oraz prace pielęgnacyjne pomników przyrody.
Interne Kennung: Część IV.
Menge: 845 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Część V. Prace pielęgnacyjne przy zieleni niskiej i wysokiej na terenie Ogrodu Botanicznego znajdującego się na terenie Parku Miejskiego w Brwinowie.
Beschreibung: 1. Prace pielęgnacyjne przy zieleni niskiej i wysokiej na terenie Ogrodu Botanicznego znajdującego się na terenie Parku Miejskiego w Brwinowie. 2. Na podstawie art. 95 ustawy Pzp Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane poniżej czynności związane z realizacją zamówienia: Część V. Prace pielęgnacyjne przy zieleni niskiej.
Interne Kennung: Część V.
Menge: 1 Stück